Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Renkli Makrome Duvar Süsü Yapımı

Makrome modellerinden iç açacak bir çalışma hazırladık. Renkli makrome duvar süsü yapımı. Çocuk odalarına, salonlara, makrome kapı süsü modelleri olarak veya makrome duvar süsü modelleri olarak kullanacağımız örneklerden. Makrome çalışmalarından duvar süsü olarak birçok çalışma yaptık. Genelde klasik renk krem makrome ipini kullandık. Bu kez renk renk ipler kullanacağız. Makrome çiçek modellerinden, makrome düğüm tekniklerinden oluşan kapı süsleri yapacağız. Makrome yaprak yapımını da kullanarak beğendiğimiz modelleri bir araya topluyor, şahane bir duvar süsü yapıyoruz.

Makrome duvar süsü yapımı kolay ve göz alıcı güzellikteki çalışmalardan. Hediyelik fikirler olarak satış olarak da düşünebilirsiniz. Elimizde olan daha önceki çalışmalarda kullandığımız renkli örgü iplerini az sonra paylaşacağımız kapı süsünde kullanabiliriz. Makrome baykuş duvar süsü yine beğeneceğiniz diğer çalışmalardan biri. Çok beğendiğim deniz kabuklarıyla süslediğimiz duvar süsünden bahsetmeden geçemeyeceğim. Deniz kabuğu makrome duvar süsü yapılışı. Bayılacaksınız. Tıpkı az sonra paylaşacağımız çalışmaya bayılacağınız gibi.

Makrome Kapı Süsü Nasıl Yapılır?

Hazır olarak satılan ahşap kapı Çelenklerinden kullanacağız. Nette, yapı marketlerde, hobi marketlerde bulabilirsiniz. Yine elimizde olan iplerle çiçekleri yapacağız. Videonun başında malzemelerden bahsedilmekte. Çeşit çeşit iplerle, çeşitli kalınlıkta iplerle çiçeklerimizi, yapraklarımızı yapıyoruz.

Renkli Makrome Duvar Süsü Yapımı 1

Renkli Makrome Duvar Süsü Yapımı 2

Malzemelerimizi hazırladıktan sonra renkli makrome duvar süsü yapımına geçebiliriz.

Renkli Makrome Duvar Süsü Yapımı

Renkli Makrome Duvar Süsü Yapımı 3

Renkli Makrome Duvar Süsü Yapımı 4

Renkli Makrome Duvar Süsü Yapımı 5

Muhteşem oldu. Şimdi detaylarıyla yapılışını izleyelim.

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler