Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Makrome Baykuş Duvar Süsü

Makrome modellerinden duvarlarımızı süsleyecek çok güzel bir çalışmanın yapılışını hazırladık. Makrome baykuş duvar süsü. 2 farklı renk makrome ipi kullanarak yapacağız. Çok hoş bir çalışma olmuş. Eğer sizde yapmak isterseniz birazdan detaylı anlatımını videoda bulacağız. Makromelerle duvarlarımızı çok süslüyoruz. Mesela çiçekli makrome duvar süsü beğeneceğiniz çalışmalardan. Makrome duvar süsü nasıl yapılır birçok çalışma hazırladık. En güzellerinden biri biraz sonra bizlerle olacak. Çok beğendiğim çalışmalardan biriyse deniz kabuğu makrome duvar süsü yapılışı. Makrome yaprak yapımı ve deniz kabuklarının buluşmasıyla oluşmuş muhteşem bir çalışma. Sizde yapmak isterseniz linke tıklamanız yeterli. Makrome baykuş modellerinde 2 renk kullanıyorduk. İsterseniz tek renk de çalışabilirsiniz. Eğer hazırsanız yavaş yavaş yapılışına geçelim.

Makrome Baykuş Duvar Süsü Nasıl Yapılır?

Makdomeden baykuş yapımı hazırladık. Kasnaklarla, taranabilir makrome ipiyle yapılmış çok güzel bir çalışma. Bildiğimiz makrome düğümleri kullanılıyor. Soğuk silikon, makas, kuru ağaç dalı, makrome ipi, ahşap düğme, 2 küçük kasnak, 1 büyük kasnak kullanacağız. Ayrıca oynar göze ve iğneye ihtiyacımız olacak.

Makrome Baykuş Duvar Süsü 1

3 mm makrome ipi kullanıyoruz. İlk olarak koyu renkten 20 adet 150 cm uzunluğunda ip kesiyoruz. Sonrasında kulakları örmeye başlıyoruz. Tüm detaylar videoda.

Makrome Baykuş Duvar Süsü

Çok güzel görünüyor değil mi. 3 mm kalınlığında 2 farklı renkte makrome ipi kullanarak baykuşumuzu görüyoruz. Makrome baykuş duvar süsü detayları aşağıdaki videoda yer alıyor. Hadi birlikte izleyelim sonra baykuşu örmeye başlayalım.

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler