Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Makrome Boncuklu Bileklik Yapılışı

Makrome bileklik nasıl örülür daha önce farklı modellerin yapılışından bahsetmiştik. Bugün onlar arasına yeni bir modelin anlatımını hazırladık. Makrome boncuklu bileklik yapılışı. Çok hoş çok zarif bir örnek. Makrome halhal modelleri, makrome bileklik modelleri olarak kullanacağınız her renkle yapacağınız şahane bir model. Tamamlandığında bilekte çok güzel duruyor. Renk uyumu muhteşem olmuş. Sizde bu güzel renk uyumu zarif makrome bilekliği görür görmez örmek isteyeceksiniz. Tarifini ise videoda hazırladık. Adım adım videoyla birlikte örebilir kendinize çok şık bileklik modelleri yapabilirsiniz.

Şimdi biraz daha önce bahsettiğimiz örgü bileklik modellerinden bahsedelim. Çiçekli, yapraklı, güllü bileklikler ördük. Yapraklı bilekliğin nasıl örüldüğüne makrome yaprak bileklik yapımından ulaşabilirsiniz. Daha önce makrome yaprak yapımını duvar süslerinde, anahtarlıklarda kullandık. Şimdi ise bileklik öreceğiz. Güllü bileklik muhteşem. Mutlaka incelemelisiniz. İncelemek için makrome güllü bileklik yapımını inceleyebilirsiniz. Son olarak çiçekli bilekliğimizden bahsedelim. Yapılışına makrome çiçek bileklik yapılışından ulaşabilirsiniz.

Boncuklu Makrome Bileklik Nasıl Örülür?

4 renk makrome ipi aralarda gold boncuklarla muhteşem bir bileklik olmuş. Renk uyumu muhteşem. Kahve, pembe, mavi, tarçın rengi kullanılmış. Bu renkleri örgü modelleri ve yapılışlarında da kullanabilirsiniz. Mesela bebek battaniyesinde hangi renkleri kullansam diye düşünüyorsanız bu renkleri kullanabilirsiniz. Çok güzel olur. Şeritler halinde hırkalarda, yeleklerde kullanabilirsiniz. Bebek örgülerinde kullanabilirsiniz. İp renkleri arasına gold rengini de ekleyebilirsiniz.

Makrome Boncuklu Bileklik Yapılışı

Makrome boncuklu bileklik yapılışı tamamlandığında yukarıdaki gibi duracak. Çok zarif. Son olarak ise hemen videoya geçip bilekliğin nasıl örüldüğünü öğrenelim.

Benzer İçerikler
2 thoughts on “Makrome Boncuklu Bileklik Yapılışı”
  1. Catherine Laurent dedi ki:

    This is an amazing bracelet and so easy to follow your directions.
    Thank-you

    1. Melek dedi ki:

      Thank you

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler