Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Makrome Çiçek Bileklik Yapılışı

Makrome modellerinden güzel bir bileklik yapımıyla devam ediyoruz. Sırada makrome çiçek bileklik yapılışı var. İstediğiniz renklerde istediğiniz kalınlıkta iplerle yapacağınız modellerden. Tabi iplerin kalınlıkları değiştiğinde boyutları da değişecektir. Bileklikler için ince ipler kullanıyoruz. Makrome çiçek yapımını ince iple yaptığınızda el yapımı broş modellerinde de kullanabilirsiniz. Takı yapımında kullanabilirsiniz. Tıpkı bileklikte olduğu gibi. Daha kalın iplerle örüldüğünde makrome duvar süsü modelleri olarak kullanabilirsiniz. Bileklik modelleri olarak daha önce yaptığımız makrome güllü bileklik yapımını inceleyebilirsiniz. Eminim çok hoşunuza gidecek. Kelebeklerden hoşlanıyorsanız makrome kelebek bileklik yapımı ilginizi çekebilir. İnceleyebilir bileklikler, kolyeler yapabilirsiniz. Şimdi bileklik olarak kullanacağımız tabi çeşitli çalışmalarda da değerlendireceğimiz makrome çiçek bileklik yapılışına geçelim.

Makrome Çiçek Bileklik Nasıl Örülür?

Hardal sarısı renk makrome ipiyle, kahverengi boncukla örülmüş muhteşem bir bileklik. Yine aynı bilekliği lila tonlarıyla örülmüş örneklerini de göreceğiz. Sizde sevdiğiniz, beğendiğiniz renklerle örebilirsiniz. Bileklikler satış yapmak içinde çok uygun. Eğer satış yapıyorsanız ürünlerin arasına bu modeli de ekleyebilirsiniz.

Makrome Çiçek Bileklik Yapılışı 2

Makrome Çiçek Bileklik Yapılışı

Makrome çiçek bileklik yapılışı bittiğinde yukarıdaki gibi duruyor. Çok güzel çok zarif değil mi. Örülmeye değer modellerden. 3 – 3,5 mm kalınlığında iplerle örüldüğünde duvarlarımızı da süsleyecek güzel modellerden. Eğer bilekliğin nasıl yapıldığını merak ediyorsanız hemen altta videoda bulabilirsiniz. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler