Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Makrome Güllü Bileklik Yapımı

Makrome modellerinden çok güzel bir bileklik yapımı hazırladık. Makrome güllü bileklik yapımı. İnce makrome ipleriyle örülmüş güllü bileklik yepyeni bir örnek. Makrome yaprak yapımını ve makrome gül yapımını farklı yerlerde de kullanabilirsiniz. Makrome yaprak bileklik yapımı kolye ucu olarak kullanılabilir. Duvar süsü çalışmalarında kullanılabilir. Makrome yaprak bileklik yapımı paylaşmıştık daha önce. Yaprağın yanında boncuk bileklik modellerini de kullanmıştık. Güllü bilekliğin yanında da boncuk bileklikleri kullanabilirsiniz. Zincir bileklikler güzel duracaktır. Makrome ipinden bileklik yapımı için ince ipler kullanacağız. Farklı kalınlıkta ipler kullanarak güllerin boyutlarını, yaprakların boyutlarını büyütebilirsiniz. Şimdi 2 farklı renkle yaptığımız makrome güllü bileklik yapımına geçelim.

Makrome Güllü Bileklik Nasıl Yapılır?

Makrome örgü modellerinden yepyeni bir teknikle gül yapılışı, yaprak yapılışı hazırladık. 2 renk kullanarak yaptığımız çalışmayı çok seveceksiniz. Tek renkle çalışıldığında da muhteşem duracak yepyeni makrome gül. Kenar kısımdaki bileklik kordonlarını daha uzun yaparak makrome kolye modellerinde de kullanabiliriz.

Makrome Güllü Bileklik Yapımı 1

Makrome güllü bileklik yapımı için yukarıdaki malzemeleri kullanacağız. Her çeşit iple yapabiliriz. Sadece dikkat etmemiz gereken iplerin kalınlığı değiştiğinde boncukların boyutlarını büyütmek ve gülün boyutlarının değişeceğini bilmek.

Makrome Güllü Bileklik Yapımı 2

Makrome Güllü Bileklik Yapımı

Bileklikse bittiğinde yukarıdaki gibi duracak. Çok hoşuma gitti. Hemen sizlerle paylaşmak istedim. El emeği ürünleri kullanmayı seviyorsanız, satış yapıyorsanız bu modeli kaçırmayın. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler