Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Çaydanlık Kılıfı Modelleri

Mutfak dekorasyonuna renk katacak birbirinden güzel çaydanlık kılıfları ile ilgili galeri hazırladık. Aramızda model isteyen , arayan birçok arkadaşımız var. Onlara fikir vermesi için hazırladık. Yapmayı düşünenler için. Yapılışları yok ama çaydanlığınızın ölçüsüne göre zincir çekerek veya ilmek atarak başlıyorsunuz.

Daha önce örgü çaydanlık kılıfı yapılışı paylaşımımız olmuştu. İnceleyerek aynı teknikle örebilirsiniz. Ve dilediğiniz gibi örgü süsleme modelleri ile süsleyebilirsiniz.  Birbirinden güzel özenle hazırlanmış örgü modelleri çaydanlık kılıfları var galeride. Şiş örgü modelleri, tığ işi örgü modelleri , üzerine yapılmış birbirinden güzel süslemeler. Çiçekli modelleri, hayvanlı modeller, bebekli modeller. Ne ararsanız var. Size hitap eden model galeride mutlaka vardır. Çünkü 103 tane model hazırladık.

Örgü Çaydanlık Örtüleri ve Kılıfları

Az önce de belirttiğim gibi 103 tane birbirinden güzel model var. Beğendiğiniz modelleri kendiniz için uygulayabilirsiniz. Yurt dışında bu modelleri örüp satıyorlar. Aramızda da satan birçok arkadaşımız var. Onlara fikir verecektir bu güzel modelleri.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler