Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Dekoratif Ayna Modelleri

Dekoratif ayna modelleri ile evin dört bir yanına farklı bir hava katabiliriz. Ayna geçmişten günümüze evimizin vazgeçilmezi olmuştur. Ayna çeşitleri ile hem ihtiyaçlarımızı giderir hem de evimize muhteşem bir görünüm kazandırabiliriz. Ayna çerçevesi ayna seçiminde oldukça önemli bir yere sahip çünkü esas dekoru katan çerçeve kısmı, aynı zamanda ayna fiyatları büyük ölçüde çerçeve ve ayna büyüklüğüne göre değişiyor. Bunun yanında ayna üzerine isim, ayna üstü yazı, ayna harfler, ayna üstü lamba, ayna üstü aplikler, ayna üstü led aydınlatma ve ayna üstü armatür de fiyatlarda etken oluyor. Fiyat araştırmasında interneti mutlaka kullanın. Hatta etsy gibi sitelerde tasarımcıların yaptığı çok güzel aynalar bulunmakta. Evinizin tasarımına göre uygun bir ayna seçiminde ve fiyatları görmede size yardımcı olabilecek bir sitedir.

Aşağıdaki ayna modellerinde banyo aynaları, makyaj odası aynaları, salon aynaları, yatak odası aynaları ve birçok ayna çeşitleri görebilirsiniz. Bu aynalar sizin isteklerinize, kendi ev yapınıza göre size ve iç mimarınıza bir ışık olacaktır, izah etmenizi kolaylaştıracaktır. Hatta hazır satılan yerlerde veya özel yaptırmak isterseniz camcılarda, marangozlar da isteğinizi belirtirken yardımcı olacaktır.

Dekoratif ayna modelleri için oluşturduğumuz galeride;

  • çiçek desenli aynalar, pencere şeklinde aynalar,
  • kırıklı aynalar, mozaik aynalar, ip ile oluşturulmuş aynalar,
  • çini, ahşap, fayans, cam kullanılarak yapılmış aynalar,
  • oval, tarihi, eskitme aynalar,
  • turkuaz, mor, pembe ve birçok renkte renkli aynalar,

ve bunlarla birlikte birbirinden güzel ayna çerçeveleri bulabilirsiniz.

Sizlerde beğendiğiniz ayna modellerini ve hatta dilerseniz evinizdeki aynaları fotoğraflayarak bize gönderebilirsiniz. Diğer arkadaşlarımıza ayna seçiminde oldukça faydalı olacaktır.

Eğer dilerseniz dondurma çubuklarından dekoratif aynanızı kendinizin oluşturabileceği bir yazımız var onu da inceleyebilirsiniz. Bu yazıda verilen ayna hem geri dönüşüm noktasında hem de tasarım noktasında oldukça güzel durmakta. Hatta saat bile yapabilirsiniz bu yöntem ile. Ayna gelmesi gereken yere saat eklerseniz işte size dekoratif bir saat. Tüm işlemlerimizi üretkenlik ve pratiklik üzerine yoğunlaştırarak yapıyoruz ve ortaya en güzel ürünlerimizi çıkarıyoruz.

Kolay gelsin.

Dekoratif Ayna Modelleri, Çeşitleri

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler