Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Eski Kazaklardan Ne Yapılır?

Eski kazakları, küçülenleri, kullanmadıklarımızı kesip biçerek çok güzel yeni model dekorasyon ürünleri, yeni kazaklar, yeni kıyafetler tasarlayabiliriz. Burada yapacağımız çalışmalarda bizlere fikir verecek güzel bir galeri hazırladık. Yine eski kazakları değerlendirmek için daha önce de farklı çalışmalara değinmiştik. Mesela eski kazaklardan puf yapımını deneyebilirsiniz. Evinize renk katacak muhteşem bir geri dönüşüm fikirleri. Eğer nasıl yapıldığını merak ediyorsanız eski kazaktan puf nasıl yapılır inceleyebilirsiniz. Eski kazakları yeni kıyafet yapımında da kullanabilirsiniz. Örneğin eski kıyafetlerden yeni kıyafet yapma fikirlerini inceleyebilirsiniz. Eski kıyafetleri, küçülen kıyafetleri yine paspas yapımında da battaniye yapımında kullanabilirsiniz. Eski kıyafetlerden battaniye nasıl yapılır, eski kazaklardan paspas nasıl yapılır yine önceki içeriklerimiz arasında yerini alıyor. Hazırsanız eski kazaklardan ne yapılır galeriyi incelemeye geçelim.

Eski Kazaklardan Ne Yapılır? 78

Eski Kazaklardan Dekoratif Ürünler

Eski kazakları keserek oyuncaklar, puflar, mumluklar, kalemlikler yapabiliriz. Duvar süsleri hazırlayabiliriz. Oyuncaklar yapabiliriz. Kutu kaplama modelleri hazırlayabiliriz. Saksı kılıfları modelleri hazırlayabiliriz. Birazdan bizlere fikir verecek harika bir galeriyi inceleyeceğiz. Galeride bulunan modellerden beğendiklerimizi yapabiliriz. Mesela çocuklarımız için çok güzel oyuncaklar dikebiliriz. Kedicikler, tavşancıklar, ayıcıklar dikebiliriz.

Eski kazaklarla yapılmış birçok proje hazırladık. Lavanta keseleri, sabun keseleri, plastik kutu kaplama, teneke kutu kaplama, oyuncaklar gibi birçok proje var. Sizde elinizde olan geri dönüşümde kullanabileceğimiz kazakları yapacağımız projeye göre keserek, dikerek, sıcak silikon kullanılarak projeleri hazırlayabiliriz. Şimdi bizlere fikir verecek galeriyi inceleyelim. Eski kazaklardan ne yapılır inceliyoruz.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler