Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Bohem Oda Dekoru

Dekorasyon fikirlerinden zaman zaman bahsediyoruz. Bugünkü çalışmamız, galerimiz bohem oda dekoru üzerine. Ben çok seviyorum bu tarz dekorasyonları. Tabi seviyorum ama maalesef uygulayamıyorum. Uygulamak isteyenler için güzel fikirler hazırladık. Beğendiklerinizi uygulayabilirsiniz. Dekorasyon fikirlerinde kendin yap projelerini de kullanabilirsiniz. Puflar, kilimler, abajurlar, duvar süslerini kullanabilirsiniz. Paletlerden sedir yapımını kullanabilirsiniz. İç mekanda kullanabilirsiniz dekorasyon fikirlerini. Balkonlarınızda da yapabilirsiniz. Balkonlarınız büyük ise şanslısınız balkonlarınız küçükse sizlere yine dekorasyon fikirlerimiz var. Küçük balkon dekorasyonu için örnekleri inceleyebilirsiniz. Mobilyalarınızı yenileyebilirsiniz. Atmak veya değiştirmek yerine yenileyerek bohem oda dekoruna uydurabilirsiniz. Mobilya yenileme nasıl yapılır detayları ile paylaşmıştık. İnceleyerek evdeki tüm mobilyalarınızı yenileyebilirsiniz. Şimdi bohem dekorasyon önerilerini inceleyelim.

Bohem Tarzı Ev Dekorasyon Çalışmaları

Bohem yatak odası dekorasyonu, salon dekorasyonu fikirleri var galeride. Hepsi çok güzel. Bohem ne demek önce onunla başlayalım. Benzer düşüncelere sahip insanların az sayıda kalıcı bağla geleneksel olmayan bir yaşam tarzı uygulamasıdır. Müzikal, sanatsal, edebi ve manevi arayışlar içerir. Kökeni Fransaya dayanıyor. Salaş bir yaşam süren tarz. Bohemler insanların güçlü bir yaşam gücüne sahip olduklarına ve bu gücü benzersiz bireyler olmak için kullanmaları gerektiğine inanırlar. Bohem ne demek, kökeni nereye dayanıyor biraz bahsetmeye çalıştık.

Şimdi birbirinden güzel hazırlanmış dekorasyon fikirlerini inceleyelim. Kilimlerden, makromelerden, hasırlardan, kanaviçelerden oluşan oda dekorasyon fikirlerini inceleyelim.

 

Kaynak : https://tr.pinterest.com/pin/308355905738510477/

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler