Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Duvara Yılbaşı Ağacı Yapımı

Dekorasyon fikirleriyle devam ediyoruz. Sadece yılbaşında yeni yılda değil günün her zamanında kullanacağımız kuru ağaç dallarından dekorasyon fikirleri hazırladık. Duvara yılbaşı ağacı yapımı. Kuru ağaç dalları, makrome ipleri kullanacağız bu çalışma için. Çam ağacı yapımı fikirleri olarak daha önce de birçok yeni fikre imza atmıştık. Bugün çok kullanılan, ev dekorasyonuna şıklık katan bir proje hazırladık. Bunun için yapmak istediğiniz ağacın boyutlarına göre kuru ağaç dalları kullanacağız. Makrome ipleri, halatlar, hasır ipleri gibi iplerle ağaç dallarını birbirine bağlayabilirsiniz.

İlk olarak yeni projeye geçmeden önce daha önce hazırladığımız evde çam ağacı yapımı projelerine değinelim. Penye ipten çam ağacı yapımı hazırlamıştık. Evde kalan iplerle yapabileceğiniz kolay projelerden. Keçeden çam ağacı yapımı yine keyifli projelerden. Yeşil keçelerle, renkli boncuklarla çam ağaçları yapıyoruz. Örgü çam ağacı yapımı ise duvarlarımızı süsleyen örgü modelleri ve yapılışlarından. Bir diğer proje ise yine iplerle yaptığımız fikirlerden. İpten çam ağacı nasıl yapılır inceleyebilirsiniz. Kanaviçe etamin örneklerinden, çam kozalaklarından, akrilik boyalarla yaptığımız çam ağaçlarından daha çok fikirler var. Önceki içerikleri incelemeniz yeterli. Gelin şimdi birlikte duvara yılbaşı ağacı yapımından bahsedelim.

Kuru Ağaç Dallarından Yılbaşı Ağacı

Led ışıklar, renkli yeni yıl süsleri, sevdiğimiz fotoğraflar, yıldızlar… Birçok şekilde hayal gücümüzü kullanarak yapacağımız duvara yılbaşı ağacı yapımı hazırladık. Resimlerle adım adım nasıl yapıldığını hazırladık. Süslemek ise tamamen sizin zevkinizde. Uzundan kısaya doğru 7 ağaç dalına ihtiyacımız olacak. Ağaç dalı bulamazsanız ahşap çıtalar da kullanabilirsiniz. Ayrıca 2 m ip ve sıcak silikon tabancası kullanacağız.

Şimdi adım adım kendin yap çam ağacını inceleyelim.

Duvara Yılbaşı Ağacı Yapımı 8

Duvara Yılbaşı Ağacı Yapımı 9

Duvara Yılbaşı Ağacı Yapımı 12

Duvara Yılbaşı Ağacı Yapımı 10

Duvara Yılbaşı Ağacı Yapımı 13

Duvara Yılbaşı Ağacı Yapımı 11

Duvara Yılbaşı Ağacı Yapımı 4

Duvara Yılbaşı Ağacı Yapımı 3

Artık dilediğimiz gibi süsleyebiliriz.

Duvara Yılbaşı Ağacı Yapımı

Duvara Yılbaşı Ağacı Yapımı 7

Duvara Yılbaşı Ağacı Yapımı 1

Duvara Yılbaşı Ağacı Yapımı 6

Duvara Yılbaşı Ağacı Yapımı 5

Duvara Yılbaşı Ağacı Yapımı 2

Şimdi ilk olarak aynı şekilde diğer bir videoda da farklı şekilde yapılan çam ağacı modeli izleyelim.

Kaynak : https://collectivegen.com/2018/12/diy-hanging-branch-christmas-tree/

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler