Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İpten Çam Ağacı Nasıl Yapılır?

Okul öncesi etkinlikleri olarak da yapabileceğiniz bir çalışma. Eminim çocuklar yaparken çok keyif alacaklardır. İsterseniz üzerini kar taneli düğmelerle de süsleyebilirsiniz. Yeni yıl yaklaşırken çam ağacı etkinlikleri biraz daha fazla yapıyoruz. İpten çam ağacı nasıl yapılır aşamaları ile paylaşacağız. Ve sizler ev dekorasyonunuzda, fotoğraf çekimlerinizde kullanabileceksiniz. Yapılışı oldukça kolay. Duvarda, masa üstünde çok şık duruyor. Çam ağacı için çeşitli hobi dünyası çalışmalarımız olmuştu. Çam ağacı battaniyeler ördük. Çam ağacı kanaviçe şablonları hazırladık. Amigurumiden çam ağacı ördük. Çam ağacı resimleri çizdik, duvar halıları çizdik. Dekorasyonumuzu renklendirdik. Çam ağacı nasıl çizilir, duvar halısı nasıl yapılır önceki çalışmalarımız arasında. Etamin çam ağacı şablonları ile duvar süsleri yapabilirsiniz. Keçeden çam ağacı yapılışını inceleyebilir çalışabilirsiniz. İpten çam ağacı nasıl yapılır geçelim.

İpten Çam Ağacı Yapılışı

Kullanmadığımız bir çerçeve, yeşil iplik, makas, yapıştırıcı, hasır ip ve çuval bezi ile güzel bir çerçeve yapacağız. Dekorasyonda kullanacağımız çerçeveyi hediyelik fikirler olarak da hazırlayabilirsiniz. Çocuklarınızla birlikte keyifle yapacağınız kendin yap projelerinden. İpten çam ağacı nasıl yapılır başlıyoruz.

İpten Çam Ağacı Nasıl Yapılır?

Elinizde olan çerçeveleri kullanabilirsiniz. Yeşil ipleri kullanabilirsiniz. Dekoratif düğmeleriniz varsa küçük çanlar varsa süslemek için kullanabilirsiniz. Eminim çok güzel olacaktır. Önce püskülleri yaparak başlıyoruz. 4 parmağımıza yeşil ipi sarıyoruz ve püskül yapıyoruz.

İpten Çam Ağacı Nasıl Yapılır? 1

İpten Çam Ağacı Nasıl Yapılır? 2

İpten Çam Ağacı Nasıl Yapılır? 3

İpten Çam Ağacı Nasıl Yapılır? 4

İpten Çam Ağacı Nasıl Yapılır? 5
İpten Çam Ağacı Nasıl Yapılır? 6

Püsküller hazır. Şimdi püstülleri çerçevemize yapıştıralım. Beyaz zemin üzerine, kırmızı zemin üzerine, çuval bezi üzerine yapıştırabiliriz.

İpten Çam Ağacı Nasıl Yapılır? 7

Ağacın gövdesi için hasır ip kullanıyoruz.

İpten Çam Ağacı Nasıl Yapılır? 9

Çerçevemiz hazır. İpten çam ağacı nasıl yapılır adım adım inceledik. Harika oldu.

İpten Çam Ağacı Nasıl Yapılır? 10

İpten Çam Ağacı Nasıl Yapılır? 12

İpten Çam Ağacı Nasıl Yapılır? 11

Kaynak : https://www.sixcleversisters.com/christmas-tree-diy-wooden-sign/

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler