Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Önlük Dikiş Modelleri

Kalan kumaşlardan, parça kumaşlardan, kot kumaşlardan, yeni kumaşlardan kendinize önlük dikmek istiyorsanız sizlere hem kalıplar hemde önlük dikiş modelleri örnekleri hazırladık. Önlük dikiş modelleri arasında anne kız önlük modelleri de var. Tek olan örneklerde var. Hazırlanan kalıplarla beğendiğiniz modelleri uyarlayabilirsiniz. Dikiş dikmek için güzel projeler hazırlıyorsanız tam sizlere göre bir proje. Önlük dikimi için eski kullanmadığınız kravatları, kot pantolonları, parça kumaşları kullanabilirsiniz. Daha önce kız çocuklar için önlük modellerinden bahsetmiştik. cinderella mutfak önlük dikimi detaylarına bir göz atabilir ve kızlarınız için dikebilirsiniz. Kalıpta yazı içinde mevcut. Çocuk mutfak önlüğü nasıl dikilir yine figürlü, prensesli modeller var. O modelleri kızlarınıza daha büyüklerini kendinize dikebilirsiniz.

Kumaş Mutfak Önlüğü Modelleri

Galeride harika modeller var. Elbise şeklinde, renkli, çiçekli, siyah, beyaz, kırmızı… Harika modeller var. Önlük dikiş modellerini dikerken bu örnekler sizlere fikir verebilir. Sizlere kalıplar hazırladık. O kalıplara göre önlüklerinizi hazırlayıp ve istediğiniz kumaşlarla dikebilirsiniz. Eski kot pantolon değerlendirme projesi olarak dikip önlük olarak kullanabilirsiniz. Kullanılmayan kravatları mutfak önlük modelleri olarak dikip kullanabilirsiniz.

Mutfak önlüğü için kullanabileceğiniz şemaları, kalıpları inceleyelim.

Önlük Dikiş Modelleri 95

Önlük Dikiş Modelleri 76

Önlük Dikiş Modelleri 62

Önlük Dikiş Modelleri 58

Önlük Dikiş Modelleri 52

Önlük Dikiş Modelleri 32

Önlük Dikiş Modelleri 25

Pantolondan önlüğü nasıl dikebiliriz yine yukarıdaki şablonlarda mevcut. Kumaş pantolonlarla, eteklerle de önlükler dikebilirsiniz. Ve üzerini  dilediğiniz şekilde süsleyebilirsiniz. Keçelerle, yünlerle, düğmelerle, kurdelelerle süsleyebilirsiniz. Hadi şimdi birbirinden güzel, özenle hazırlanmış, dikilmiş, önlük dikiş modellerini inceleyelim.

 

Kaynak : https://tr.pinterest.com/search/pins/?q=Apron%20Sewing%20Models&rs=typed&term_meta[]=Apron%7Ctyped&term_meta[]=Sewing%7Ctyped&term_meta[]=Models%7Ctyped

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler