Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Eski Kazaktan 3 Farklı Proje

Kendin yap projeleriyle devam ediyoruz. Kullanmadığımız, küçük gelen, dolapta bekleyen kazakları değerlendiriyoruz. 1 kazaktan 3 farklı proje üretiyoruz. Örgü şapka, örgü boyunluk ve örgü eldiven. 1 kazaktan tam bu 3 modeli oluşturuyoruz. Eski kazakları değerlendirme projelerinde fikirler arıyorsanız bu güzel projeleri kaçırmayın derim. Eski kazakları keserek biçerek farklı çalışmalar yapmıştık. Mesela eski kazaktan battaniye, eski kazaktan paspas modelleri en sık yapılın projelerden. Mesela eski kazaktan kedi nasıl yapılır daha önce paylaştığımız projeler arasında. Çocuklarınıza çok güzel sevimli oyuncaklar yapabilirsiniz. Ya da eski kazaktan tavşan yapılışı ilginizi çekecek projeler arasında. Eski kazaktan yastık, eski gömlekten yastık yine yapılan diğer projeler arasında.

Eski kazaklardan, küçük gelen kazaklardan sadece oyuncak değil yeni kıyafetler de yapabilirsiniz. Örneğin eski kazaktan pantolon nasıl yapılır inceleyebilir kendiniz için çocuklarınız için örgü pantolonlar dikebilirsiniz. Eski kazaktan çocuk elbisesi yapılışı yine ilginizi çekecek projeler arasında. Şimdi Eski kazaktan 3 farklı proje nasıl yapılır öğrenelim.

Eski Kazaktan Neler Yapılır?

1 kazağı kesiyoruz, biçiyoruz, dikiyoruz ve yepyeni bir hale çeviriyoruz. Kullanılmayan, bol gelen, küçük gelen, dolapta bekleyen kazakları kullanıyoruz. Tabi kazaklar giyilebilir durumda ise ihtiyacı olana vermek bence ilk öncelik. Ama verilecek durumda değilse bu tarz projelerle kazakları, hırkaları, eski kıyafetleri dönüştürebilirsiniz.

Eski Kazaktan 3 Farklı Proje

Eski kazaktan 3 farklı proje nasıl yapılır hemen videodan öğreniyoruz. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler