Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Çanta Tipi 4 Bölmeli Organizer

Özellikle tatile çıkarken, memlekete giderken, şehir değiştirirken ihtiyacınız olan tüm malzemeleri bir arada toplayacak güzel bir çanta yapılışı hazırladık. Çanta tipi 4 bölmeli organizer. Duvara asarak da kullandığınız için oldukça kullanışlı bir organizer modellerinden olacak. İçinde ev halkının ihtiyacı olan tüm malzemeleri kullanabilirsiniz. Kişiye özel çantalar dikebilirsiniz. Çocuklarınıza, eşinize ve size özel çantalar. İçinde ihtiyacınız olan ilaçlar, pişik kremleri, güneş kremleri, diş macunları, fırçalar, ateş ölçerler, traş makineleri gibi malzemelerini kullanabilirsiniz. Makyaj çantası modelleri olarak dikebilirsiniz.  Kalemlik modelleri olarak kullanabilirsiniz. İçinde hobi malzemeleri, boya kalemleri, fırçaları yerleştirebilirsiniz. Takım çantası modelleri olarak kullanabilirsiniz. Eşinizin çok işine yarayacak. Çok amaçlı organizer modellerinden.

Bu paragrafta daha önce değindiğimiz organizerlere, çantalara değineceğiz. Seyahat çantası olarak dikeceğiniz kolay modellerden bir anlatım var. Detaylara havludan seyehat organizeri yapılışından ulaşabilirsiniz. Az sonra yapılışını paylaşacağımız çantanın içinde de bulundurabilirsiniz. Evde dikiş kiti yapımından bahsetmiştik. Kiti hazırlayıp yine az sonra paylaşacağımız organizerde kullanabilirsiniz. Kumaştan şeffaf cepli organizer yapılışından bahsetmiştik. Evinizde kullanacağınız çantalardan. Hazırsanız detaylarıyla öğreneceğimiz çanta tipi 4 bölmeli organizer yapılışını öğrenelim.

4 Bölmeli Şeffaf Organizer Nasıl Dikilir?

Çok amaçlı organizer dikiyoruz. Evde veya tatilde, memlekette, iş seyahatlarında kullanacağımız harika bir çanta. Renk renk çantalar dikeceğiz ihtiyacımız olan tüm malzemeleri bir arada toplayacağız. Lazım olunca hemen ulaşacağız. Çanta tipi 4 bölmeli organizer için kalıp aşağıda yer alıyor.

çanta tipi 4 bölmeli organizer kalıp

Çanta Tipi 4 Bölmeli Organizer 1

Çanta Tipi 4 Bölmeli Organizer

Çantayı tamamladığımızda nasıl göründüğünü gördük. Dikmeye değer. Şimdi benzer şekilde dikilmiş içinde nasıl malzemelerimizi koyabileceğimiz, nasıl çantalar dikebileceğimizi bize fikir verecek görselleri inceleyelim.

Son olarak videoya geçelim ve çanta tipi 4 bölmeli çanta dikilişini öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler