Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Bulmaca Çanta Nasıl Yapılır?

Harika bir projeyle daha buradayız. Sırada bulmaca çanta nasıl yapılır anlatan bir video hazırladık. Eski kotları değerlendirme projelerinden. Kendimize sırt çantası modelleri dikiyoruz. Eski kottan çanta modellerinden zaman zaman bahsediyoruz. En güzel kendin yap projelerini paylaşıyoruz. Dikiş modelleri ve örneklerinden kolay projeler incelemek ve incelediğiniz modelleri dikmek istiyorsanız birkaç önerimiz olacak. Tüm içeriklere ise ana sayfadan ulaşabilirsiniz. Şimdi önerilerimize geçelim.

Bu paragrafta daha önce diktiğimiz eski kotları değerlendirme projelerinden bahsedeceğiz. Eski kot pantolondan okul çantası nasıl yapılır paylaştığımız projeler arasında. Kendinize çok şık çantalar dikebiliriz. Kendin yap çantalarda kotlar, gömlekler, kadife pantolonlar veya parça kumaşlarla çantalar dikebilirsiniz. Kot pantolondan sırt çantası yapımı kolayca dikeceğiniz projelerden. Eğer dikiş dikmeye yeni başladıysanız kolay modellerle başlayabilirsiniz. Az sonra paylaşacağımız bulmaca çanta biraz dikişte profesyonellik gerektiriyor. Bulmaca çanta nasıl yapılır öğrenelim. Dikişte ilerlediğimiz zaman rahatça dikeriz.

Bulmaca Çanta Yapılışı

Eski kottan çanta yapımı hazırladık. Bu çantayı daha önce hiç görmedik. İlk defa inceleyeceğiz ve elimizde kolan kot pantolon, gömlek veya ceketleri kesip biçerek çanta dikeceğiz. Tabi küçük gelen, yırtılan veya giyilmeyecek durumda olan kotları kullanacağız. Aynı sertlikte farklı kumaşları tercih ederek de bulmaca çantaları dikebiliriz.

Bulmaca Çanta Nasıl Yapılır?

Bulmaca Çanta Nasıl Yapılır? 1

Çok güzel görünüyor değil mi. O halde hemen yapılışına geçelim. Detaylarıyla bulmaca çanta nasıl yapılır öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler