Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kurdeleden Çiçek Yapımı Modelleri

Sizlere şahane bir çiçek modeli hazırladık. Birçok farklı şekilde kullanabilirsiniz. Kurdeleden tespih ucu modelleri olarak kullanabilirsiniz. Yazılarımızda kurdeleden yapılmış çok güzel çalışmalara yer verdik. Kurdeleden gül yapımı anlatımlı , kurdele oyası ile iğne oyasını birleştirerek kurdele oyası muska yapılışını , kurdele süsleme tekniklerini ve daha birçok çalışmayı paylaştık. Bugün onlar arasına muhteşem bir model daha ekliyoruz. El yapımı broş modellerinde, kıyafet, çanta süslemelerinde, battaniye süslemelerinde, tespih yapımında, fular süslemelerinde ve birçok çalışmada kullanabilirsiniz. Çiçeği tek başına yaparak battaniye köşelerine ekleyerek çok şık battaniyeler yapabilirsiniz. Yatak örtüsü üzerine süsleme olarak yapabilirsiniz. Kurdeleden çiçek yapımı örneklerini birçok çalışmanızda kullanabilirsiniz. Kapı süsü modellerinde kullanabilirsiniz.

Kurdeleden Çiçek Modelleri

Çiçek için kullanılan malzemeler, nasıl yapıldığı ayrıntılı bir şekilde videoda anlatılıyor. Renk renk çiçekler hazırlayabilirsiniz. Ev dekorasyonunda kullanabilirsiniz. Süslemelerde kullanabilirsiniz. Nasıl bir kurdele kullanacağınız, hangi ölçülerde olacağı video içerisinde yer alıyor. Renkli kurdeleler kesiyoruz. Ve hazırladığımız kurdeleleri katlaya katlaya dikerek, yapıştırarak çok güzel bir çiçek yapıyoruz.

Kurdeleden Çiçek Yapımı Modelleri 1

Sizde kurdeleden yaptığınız çiçekleri bizimle paylaşabilirsiniz. Mesaj olarak , yorum olarak gönderebilirsiniz. İşte şahane çiçeğin yapılış aşamaları.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler