Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

10 Adımda Evde Balonla Süsleme

Kız çocuklarının çok sevdiği bir çizgi film kahramanı. Elsa ve Anna. Bugün Elsa ve Anna kullanarak folyo balon süsleme yapılışı hazırladık. Erkek çocukları için kız çocukları için farklı balonlarla okullarda kutlamalarda, söz- nişan –  düğün gibi özel günlerde, sünnet düğünlerinde yapacağınız 10 adımda evde balonla süsleme hazırladık. Doğum günü balonlarını, diğer özel günleriniz için aldığınız balonları bu şekilde güzel bir zincir yaparak süsleyebilirsiniz. Kapı girişlerinde, masa yanlarında kullanabilirsiniz. Fotoğraf çekimlerinizde de çok güzel duracak. Doğum günü süsleri nasıl yapılır daha önce farklı örneklerde paylaşmıştık. Şimdi onlara değinelim. Beğendiğimiz örnekleri yapacağımız doğum günlerinde kullanalım. Balon süslemelerin yanına püskül de yapabilirsiniz. Doğum günü püskül yapımı güzel ve kolay bir çalışma. Doğum günü masa süslemelerinde, duvar süslemelerinde kullanabilirsiniz. Doğum günü balon süslemeleri nasıl yapılır resimlerle öğrenelim.

Doğum Günü Balon Süsleme

Covid 19, pandemi, corona virüs sebebi ile sosyal yaşantımız birçok şekilde etkilendi. Doğum günleri, nişan, söz, mevlitler gibi birçok kültürümüze ait yaşantımız etkilendi. Biraz insanlardan uzak durmaya çalıştık. Hem sevdiklerimizi korumak için hem kendimizi korumak için. Korona virüs çıkalı 1,5 – 2 sene kendimizi çok güzel koruduk. Ailecek. Ama ben bir yerlerden virüsü kaptım ve delta varyantını geçirdim. Şükür ki sadece ben oldum. Kızım ve eşim çok iyiydi. Temaslı olduğumuz için karantinada kaldık. 14 gün zorlu karantina sonucunda çok şükür şimdi iyiyim. Allah şifa bekleyen herkese şifa versin. Kötü şeyleri bırakıp güzel şeylerden bahsedelim. Şimdi resimlerle 10 adımda evde balonla süsleme anlatımına geçelim.

Folyo balonlar set olarak satılmakta. Beğendiklerinizi alabilirsiniz. Malzeme listemizle başlayalım.

  • 1 adet 45 cm folyo balon
  • 12 adet 12 cm balon
  • 1 adet uzun balon
  • Pompa ( ben balonları pipetle nefesle şişirdim)

10 Adımda Evde Balonla Süsleme 3

10 Adımda Evde Balon Süsleme 1

10 Adımda Evde Balon Süsleme 2

10 Adımda Evde Balon Süsleme 3

10 Adımda Evde Balon Süsleme 4

10 Adımda Evde Balonla Süsleme

10 Adımda Evde Balonla Süsleme 1

10 Adımda Evde Balonla Süsleme 2

Güzel bir şekilde kolayca 10 adımda güzel bir balon zinciri oluşturduk. İşte balon zincirimiz aşağıdaki gibi görünecek. Aynı boyutlarda her çeşitte balonla yapılabilir.

10 Adımda Evde Balon Süsleme

Kaynak : https://www.signatureballoons.co.uk/blog/how-to-make-a-frozen-balloon-decoration-in-10-easy-steps/

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler