Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kağıttan Kedi Telefon Tutacağı Yapımı

Kağıttan hamur hazırlıyor daha sonra o hamuru çeşitli dekoratif obje yapımında kullanıyoruz. Bugün kağıttan kedi telefon tutacağı yapımı hazırladık. Adım adım kendin yap projesinin nasıl yapıldığını öğreneceğiz. Daha sonra bu DIY projesinden yola çıkarak çeşitli modellerde, tasarımlarda telefon tutacağı modelleri yapacağız. Dekorasyonumuza da renk katacak sevimli bir kedicik olacak. Hatta bu projeyi tatillerde çocuklarınızla birlikte yapabilirsiniz. Eminim onlarda çok keyif alacaklardır. Çocuk odası dekorasyonunda da kullanabilirsiniz. Çocuklar kendi yaptıkları objeyi odalarında kullanmayı çok sevecekler. Hobi dünyasında kendin yap projelerinden zaman zaman bahsediyoruz. Malzemeleri rahatlıkla bulabildiğimiz, evimizde olan, bütçemizi sarsmayacak modellere, dekorasyon fikirlerine değiniyoruz. Mimuu.com üzerinden hepsine ulaşabilirsiniz. Şimdi kağıttan kedi telefon tutacağı yapımını öğrenelim.

Kağıttan Telefon Tutacağı Nasıl Yapılır?

Eski gazeteler, folyo, maskeleme bandı ( kağıt bant), PVA tutkal, ince karton, derz macunu, kağıttan kil hamuru kullanarak kediciğimizi yapıyoruz. Ayrıca renklendirmek için akrilik boyalar, fırça ve vernik kullanacağız. Kağıttan hamur yapımı ile ilgili nette birçok içerik, video bulabilirsiniz. Hamuru hazırladıktan sonra kediciği aşağıdaki gibi yapabilirsiniz.

Kağıttan Kedi Telefon Tutacağı Yapımı 1

Kağıttan Kedi Telefon Tutacağı Yapımı

Kedili telefon tutacağımızı tamamladığımızda yukarıdaki gibi olacak. O halde hemen videoya geçelim ve kağıttan kedi telefon tutacağı yapımını öğrenelim.

 

https://youtu.be/Dm223YLNoro

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler