Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Doğum Günü Balon Süslemeleri Nasıl Yapılır?

Doğum günleri, söz- nişan, kına gecesi ve düğünlerde yapabilirsiniz. Doğum günü balon süslemeleri nasıl yapılır resimlerle anlatımı paylaşacağız. Yapılışı oldukça kolay. Bu yoldan çıkarak hayal gücünüzü kullanarak sizde yeni doğum günü süsleri hazırlayabilirsiniz. Doğum günü süsleri nasıl yapılır önceki projeleri inceleyerek çocuklarınızın doğum günleri için hazırlıklar yapabilirsiniz. Krepon kağıtları, balonlar, kartonlar, tüller, yapay çiçekler, şekerler, pastalar, kurabiyeler, meyve suları ile çok güzel süsler hazırlayabilirsiniz. Doğum günü süsleri yapımı için karton ve peçetelerle çocuğunuzun yaşını gösteren süsler hazırlayabilirsiniz. Dıy, kartondan harf yapımı ve süsleme yapabilirsiniz. Bugün düğün ve doğum günlerinde kullanabileceğiniz  doğum günü balon süslemeleri nasıl yapılır ondan bahsedeceğiz. hazırsanız başlayalım.

Yapay Çiçeklerle Balon Nasıl Süslenir?

Balonlarla çok güzel süsler hazırlayabilirsiniz. Birazdan paylaşacağımız kendin yap projesi oldukça basit. Düğünlerde, söz ve nişanlarda masa etrafına, kapı girişlerine yapabilirsiniz bu çiçekli balonları. Doğum günlerinde de yine masa etrafına yapabilirsiniz. Hobi marketlerde malzemeleri bulabilirsiniz. Malzeme olarak yapay çiçekler kullanıyoruz. Şakayık kulandık mesela. Büyük balon , hasır ip, çiçek bandı, makas, bant gerekli.

Doğum Günü Balon Süslemeleri Nasıl Yapılır? 1

Nasıl yapıldığına geldiğimizde ise balonu yeterli dolgunluğa ulaşana kadar şişirelim. Ağzını bağlayıp ne kadar uzunlukta olmasını istiyorsanız hasır ipi o uzunlukta kesip bağlayalım. Yere bir bant ile yapıştırabilirsiniz. Yerinin bozulmaması için. Yapay yapraklar ve çiçekleri hasır ip etrafına bant , sıcak silikon ile sabitleyelim.

Doğum Günü Balon Süslemeleri Nasıl Yapılır? 2

Balonla süslememiz bitti. Düğün, nişan, doğum günlerinde kullanabilirsiniz.

Doğum Günü Balon Süslemeleri Nasıl Yapılır? 6

Doğum Günü Balon Süslemeleri Nasıl Yapılır? 5

Doğum Günü Balon Süslemeleri Nasıl Yapılır? 3

Doğum Günü Balon Süslemeleri Nasıl Yapılır? 4

Doğum Günü Balon Süslemeleri Nasıl Yapılır?

Kaynak : http://blog.afloral.com/how-to-diy-guides/diy-floral-balloon/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler