Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kağıttan Çiçek Buketi Yapımı

Okul öncesi çocuklarınızla birlikte sınıf içi etkinlik örnekleri olarak yapabilirsiniz. Anneler gününde, 8 Mart Dünya kadınlar gününde ve daha birçok etkinlikte kullanabileceğiniz kağıttan çiçek buketi yapımı hazırladık. Bunlar çok sevimli buketler. İnsana neşe veriyor. Üstelik yapılışı da çok kolay. Küçük çocuklarınızla birlikte okul öncesi etkinlikleri olarak yapabilir güzel bir süsleme ile dekoratif çerçeve modelleri yapabilirsiniz. Bir kanvas tablo yapabilirsiniz. Hediye paketlemede çiçekleri kullanabilirsiniz. Çok sevimli herkesin hemen açmak isteyeceği bir hediye paketi olur. Geçtiğimiz günlerde sizlere çok lezzetli, hemen yemek isteyeceğiniz ve özel günlerinizde kullanacağınız güzel bir çalışma hazırlamıştık. Şeker buketi yapımı. Doğum günlerinde, şekerlemeleri seven sevdiklerinize hediye olarak hazırlayabilirsiniz. Aynı şekilde lale buketi yapımı da yapabilirsiniz. Nasıl mı? Daha önce sizlere videolu, kumaştan lale buketi nasıl yapılır anlatmaya çalışmıştık. Bu projeye inceleyerek kendinize hiç solmayacak laleler yapabilirsiniz. Şimdi de en az onlar kadar güzel, yapılışı kolay kağıttan çiçek buketi yapılışı var. Hazırsanız hemen başlayalım.

Kağıttan Çiçek Yapımı Anlatımlı

Anaokulunda, kreşlerde veya evde çocuklarınızla birlikte hazırlayabilirsiniz. Anneler gününde torunlar anneannelerine, babaannelerine, annelerine yapabilirler. Bir kartpostal hazırlayabilirsiniz. Bir tablo, duvar süsü hazırlayabilirsiniz. Bu kağıttan çiçek buketi yapımı samimiyete, sıcaklığa ve güzel bir gülümsemeye neden oluyor. Bir demet çiçek oluşturmak için aşağıdaki malzemelere ihtiyacımız var.

  • Renkli kağıtlar
  • Kağıt için yapıştırıcı
  • Kalem
  • Makas
  • Kumaş, örgü veya tül
  • Mukavva veya ahşap çubuk

Malzemeler hazırsa başlayabiliriz. Hazır etiket kesmek için özel zımbalar var. Onlardan yoksa ki benim yok elinizle keserek de yapabilirsiniz. Bunun için aşağıdaki şablonu kullanabilirsiniz. Gülen yüz içinse yuvarlak bir daire kesip üzerine ifadeleri kalem ile çizebilirsiniz.

Kağıttan Çiçek Buketi Yapımı 6

Şablon da hazır olduğuna göre şimdi çiçek buketimiz nasıl yapılıyor görelim.

Kağıttan Çiçek Buketi Yapımı 2

Kağıttan Çiçek Buketi Yapımı 1

Kağıttan Çiçek Buketi Yapımı 3

Kağıttan Çiçek Buketi Yapımı 4

Kağıttan Çiçek Buketi Yapımı 5

Sevimli buketimiz hazır. Nasıl oldu sizce.

Kağıttan Çiçek Buketi Yapımı

Kaynak : https://handmade-paradise.ru/buketik-tsvetov-iz-bumagi-k-8-marta/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler