Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Fanus Çiçek Süsleme

Fanus çiçek süsleme  modellerinden güzel bir örneğin nasıl yapıldığını hazırladık. Yapay çiçeklerle, kuru çiçeklerle, sevimli minik oyuncaklarla, hayvan figürleri ile yapacağınız çok güzel bir çalışma. Hediyelik fikirler olarak hazırlayabilir sevdiklerinizin özel günlerinde onlara verebilirsiniz. Doğadan topladığınız çiçekleri, değişik otları kurutarak cam fanus süsleme örneklerinden yapabilirsiniz. Dekorasyonda çok güzel duruyor. Fanus süsleme örneklerinden daha önce farklı çalışmalardan bahsetmiştik. Çok güzel ve kolay içinde hatıraları barındıran dekoratif fanus süsleme çalışmasını deneyebilirsiniz. Sizin için özel anları gösteren, anlatan fotoğraflar, deniz kumu ve deniz kabukları ile yapılmış çok güzel bir çalışma. Fanus çiçek süslemede yine çok hoşunuza gidecek bir örnek daha var. Teraryum çiçeklerle yapılmış bir çalışma. Terrarium nasıl yapılır izleyebilirsiniz. Fanus çiçek süsleme örneklerinden güzel bir modelin tarifine geçelim.

Fanus Çiçek Yapımı

Kuru veya yapay çiçeklerle hazırlayabilirsiniz. Fanus çiçek süsleme için teraryum aksesuarları var onları da kullanabilirsiniz. 2 farklı örnek var. 1 modelin yapılışı var. Yapay veya kuru çiçek fark etmez aynı yöntemlerle yapıyorsunuz. Cam fanus ve çeşitlerini nette veya büyük yapı marketlerde bulabilirsiniz. Çiçeklerin geçirildiği yeşil şey ismi oasis çiçek süngeri. Yine nette ve çiçekçilerde bulabilirsiniz. Nette daha ucuza bulmanız mümkün.

Fanus Çiçek Süsleme

Fanus Çiçek Süsleme 1

Modeller bu şekilde. Siz hayal gücünüzü kullanarak ve sevdiğiniz çiçekleri kullanarak en güzel cam fanus süsleme örneklerini yapabilirsiniz. Hediye olarak düşünebilirsiniz. El emeğiniz en güzel hediyeniz olacaktır. Yine satış yapıyorsanız çiçek aranjmanlarını satış ürünleriniz arasına ekleyebilirsiniz. Hem güzel bir hobi hemde kazanç kapısı.

Kaynak : https://www.perlesandco.co.uk/DIY-Decorative-bell-of-dried-flowers-s-4901-25.html

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler