Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Pencere Önü Dekorasyonu İçin 25 Yaratıcı Fikir

Ev dekorasyonu için sizlere çok güzel bir önerimiz var. Pencere önü dekorasyonu. Bitkilerin farklı kombinasyonları evinize renk ve görsel bir şölen katması için harika bir yoldur. Minyatür bahçeleri pencere önü dekorasyonunda kullanabilirsiniz. Evinize çok para , zaman ve enerji harcamadan bu yolla yaşam ve kişilik ekleyin. Pencere önüne hazırladığınız dekor ürünleri sizlere huzur sağlayacak.

Sizler için daha önce önerdiğimiz birçok dekorasyon fikri oldu. Bu önerimiz diğerleri kadar güzel bir öneri. Yaptığınız ürünleri bizlerle paylaşabilirsiniz. Ev dekorasyonu, banyo dekorasyonu için kullanacağınız güzel bir üründe kadife kutu kaplama modelleri . Sizler için daha önce kadife kutu kaplama havluluk modeli yapılışı videolu olarak göstermiştik. İçine havlu koyarak banyonuzda veya başka bir obje kullanarak evinizin diğer bölümlerinde kullanabilirsiniz.

Galerinin içinde kız çocuk odası dekorasyonu için güzel bir fikir mevcut. Mutfak pencere önleriniz için yapacağınız çok güzel dekorasyon fikirleri mevcut. Ahşap kutuların geri dönüşümü, plastik kutuların , teneke kutuların geri dönüşümünü görebilirsiniz. Kutuların içinde çiçekler, sebzeler yetiştirebilirsiniz. Farklı boyda cam şişeleri mumluk olarak kullanabilirsiniz. Hepsine birbirinden güzel örnekler göreceksiniz. İyi seyirler.

Pencere Önü Dekorasyon Fikirleri

Kaynak : http://hative.com/creative-window-boxes/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler