Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Vintage Dekorasyon Önerileri

Eski dantellerden, eski kanaviçelerden, çerçevelerden, kavanozlardan, şişelerden çok güzel dekorasyon fikirleri hazırladık. Vintage dekorasyon önerilerini inceleyerek sizde elinizde olan ürünler varsa değerlendirerek dekorasyonunuzda kullanabilirsiniz. Kasnaklar, beğendiğiniz kumaşlarla kasnak duvar pano modelleri yapabilirsiniz. Daha öncede vintage dekorasyon fikirleri hazırlamıştık. Mesela vintage eskitme vazo yapılışı ev dekorasyonunda, balkon dekorasyon fikirlerinde kullanabilirsiniz. Vintage çiçek yapılışı da birçok süslemede kullanacağınız bir çiçek. Çuval bezlerinden çiçekleri yapabilirsiniz. Çeşitli kumaşlardan çiçekler yapabilirsiniz. En güzel çuval bezlerinden ve benzer dokudu kumaşlarla yapabilirsiniz. Evinizin her köşesinde kullanacağınız vintage dekorasyon önerilerini inceleyelim.

Vintage Dekorasyon Örnekleri

Birkaç farklı modelde vintage dekorasyon önerileri hazırladık. Dantellerle, cam şişelerle, çerçevelerle hazırlanmış harika modeller. Kullanmadığınız dantellerle kasnak duvar süsleri yapabilirsiniz. Püsküllerle süsleyebilir. Doğal ağaç dallarına tutturarak kullanabilirsiniz.

Vintage Dekorasyon Önerileri

Çerçeveleri, kavanozları, şişeleri kumaşlarla, çuval bezleri ile, hasır iplerle, eski fotoğraflarla süsleyerek ev dekorasyonunda kullanabilirsiniz. Vintage dekoratif aksesuarlar yapabilirsiniz.

Vintage Dekorasyon Önerileri 1

Kumaşlarla süslenmiş abajurlar yapabilirsiniz. Makromeler, örgüler ile el emeği göz nuru abajurlar yapabilirsiniz. Çok güzel örnekleri yine önceki yazılarımızdan inceleyebilirsiniz.

Vintage Dekorasyon Önerileri 5

Ev dekorasyonunda, duvarlarda yine çerçeveleri kullanabilirsiniz. Takı askılığı yapabilirsiniz. Fotoğraf çerçevesi olarak kullanabilirsiniz.

Vintage Dekorasyon Önerileri 2

Vintage Dekorasyon Önerileri 3

Nakış kasnaklarına kumaşlarla, dantellerle, kanaviçelerle süsler yapabilirsiniz. Dantelden duvar panosu da evinizde çok güzel duracaktır.

Vintage Dekorasyon Önerileri 4

Parçası kırılan, takımları bozulan fincanları mumluk, çekmece organizeri olarak kullanabilirsiniz.

Vintage Dekorasyon Önerileri 9

Vintage dekorasyon önerilerinde yastıkları, dantelleri, gipürleri, fistoları kullanabilirsiniz.

Vintage Dekorasyon Önerileri 6

Vintage Dekorasyon Önerileri 7

Plastik kovaları, ahşap kutuları boyayarak vazo haline getirebilirsiniz.

Vintage Dekorasyon Önerileri 8

Birçok fikir paylaştık. Benzer ürünleri kendin yap projeleri yapabilirsiniz.

Vintage Dekorasyon Önerileri 10

Kaynak : https://theusefulidea.com/diy-projects/10-vintage-and-shabby-crafts-to-fall-in-love-with-your-house/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler