Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Videolu, İpten Lamba Nasıl Nasıl Yapılır?

Güzel bir video hazırladık. Bu projeye bayılacaksınız ve hemen yapmak isteyeceksiniz. İhtiyacınız olan tek şey plastik top, tutkal ve ip. Bu güzel üçlü ile çok güzel bir ipten lamba yapımı yapacağız. Dileyenler hasır ipte kullanabilirler. Bu tarz farklı projelerimiz olmuştu. Hasır ipten lamba yapımını göstermiştik. İçinde balon kullanarak yapmıştık. Bu daha büyük bir lamba olacak. Onun için plastik top kullanıyoruz. Dantelden lamba yapmak isteyenler küçük bir ziyaretle sayfamızı dantelden lamba nasıl yapılır bulup kendileri için yapabilirler. Yok ben lamba yapmak istemiyorum. İpten farklı bir proje olsun istiyorsanız güzel bir önerimiz daha var. Ev dekorasyonu için , çocuk odası dekorasyonu için örgü top dönence yapımı yapabilirsiniz.

İpten Lamba, Avize Yapımı

Şimdi gelelim yeni projemize. Videoda ayrıntılı olarak nasıl yapıldığı anlatılıyor. İpten lamba malzemeleri, pamuklu iplik, tutkal, fırça, önlük ( çöp poşetinden yapabilirsiniz ), plastik top, karıştırma kabı ve lamba mekanizması. Bu kadar. Bu her yerde bulunabilecek malzemelerden çok şık dekoratif lamba yapacağız.

Videolu, İpten Lamba Nasıl Nasıl Yapılır?

Videolu, İpten Lamba Nasıl Nasıl Yapılır? 2

Videolu, İpten Lamba Nasıl Nasıl Yapılır? 3

Videolu, İpten Lamba Nasıl Nasıl Yapılır? 1

İpi önce karıştırma kabı içine tutkalı döküp güzelce ipi tutkallıyorsunuz. Sonra topun etrafına sarmaya başlıyorsunuz. Adım adım tüm işlemler videoda verilmekte. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
2 thoughts on “Videolu, İpten Lamba Nasıl Nasıl Yapılır?”
  1. Furkan Kale dedi ki:

    Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim.

    1. Ayşe dedi ki:

      rica ederiz :)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler