Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

8 Mart Dünya Kadınlar Günü Etkinlikleri

8 Mart Dünya Kadınlar Günü için hediye kartı hazırlamak istediğinizde bu yazıyı mutlaka incelemelisiniz. Sizlere fikir olacak birçok model yapılışı hazırladık. Annelerimize, ablalarımıza, anneannelerimize, babaannelerimize, öğretmenlerimize… Tüm kadınlara hazırlayabileceğiniz harika etkinlik örnekleri var. 8 Mart dünya kadınlar günü etkinlikleri olarak kağıttan çiçekler, krepon kağıttan süsler, günün anlam ve önemini anlatan yazılar, şiirler hazırlayabilirsiniz. Okul öncesi etkinlikleri olarak çocuklarımızın yapacağı eğlenceli etkinliklerde kendi yazıları ile hazırlanmış güzel notlar çok mutlu edecektir kadınları. Kağıttan çiçek buketi yapımı anneler günü için kadınlar günü için annelerimizin doğum günlerinde çocukların hazırlayabileceği güzel bir etkinlik. Krep kağıt ile gül yapılışı muhteşem bir çalışma. 8 Mart dünya kadınlar günü etkinlikleri arasında bulunan galeride de harika çalışmalar var. Dilerseniz şimdi onlara geçelim.

Dünya Kadınlar Günü Etkinlikleri

Kadınlara yönelik etkinlikler, kadınlara özel kartlar, kadınlara özel çalışmalar hazırladık. Çocukların ellerinden çıkacak kadınları çok mutlu edecek fikirler. Öncelikli olarak ağaç dalından yapılmış kolay ve güzel bir etkinlik aşamalarını paylaşacağız. Daha sonra harika fikirlerden oluşan bir galeri paylaşacağız. Önce etkinlikle başlamak istersek malzeme listesi ile başlayalım.

  • Renkli kağıtlar
  • Tutkal ( yapıştırıcı)
  • Karton
  • Kalem
  • Makas
  • Kuru ağaç dalı

Malzemeler bu kadar. Şimdi resimlerle etkinliğimizin nasıl yapıldığını inceleyelim.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü Etkinlikleri 35

8 Mart Dünya Kadınlar Günü Etkinlikleri 36

8 Mart Dünya Kadınlar Günü Etkinlikleri 37

8 Mart Dünya Kadınlar Günü Etkinlikleri 38

8 Mart Dünya Kadınlar Günü Etkinlikleri 39

8 Mart Dünya Kadınlar Günü Etkinlikleri 40

8 Mart Dünya Kadınlar Günü Etkinlikleri 41

8 Mart Dünya Kadınlar Günü Etkinlikleri 42

8 Mart Dünya Kadınlar Günü Etkinlikleri 43

Şahane oldular. Çocuklarının ellerinden çıkan bu güzel buketi alan kadınlar çok mutlu olacaklar. Şimdi birbirinden güzel çalışmaların yer aldığı bir galeriyi inceleyelim. Galeride yine birçok fikir var. Çiçek buketleri, el izi ile yapılmış süslemeler gibi… Hadi inceliyoruz.

Kaynak: https://www.maam.ru/detskijsad/podarochnaja-otkrytka-k-8-marta-vetochku-cvetuschuyu-babushke-daryu.html

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler