Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kasnak Duvar Süsü Yapımı

Parça iplerle, gökkuşağı renginde iplerle harika bir süs yapıyoruz. Kasnak duvar süsü yapımı. Püsküllerle yapılmış kolay bir model. Gökkuşağı renklerinde. Eğer elinizde parça ipleriniz varsa değerlendirmek için kasnak duvar süsü yapabilirsiniz. Çocuklarınızla birlikte yapabileceğiniz bir etkinlik gibi de düşünebilirsiniz. Bence iyi fikir olur. Evde geçirdiğimiz bu günleri duvar süsü yaparak, etkinlikler, oyunlar oynayarak değerlendirebiliriz. Bugüne kadar duvar süsünden çok güzel modellerin yapılışını paylaştık. Keçe kuş duvar süsü yapılışı kolay ve güzel bir model. Keçe bereket kuşu modelleri evinizi süsleyecek. 1 saatte duvar süsü nasıl yapılır güzel bir proje hazırlamıştık. Parça kumaşlarla yaptığımız bir model. İstediğiniz isimleri yazarak duvar süslerini yapabilirsiniz. Kişiye özel pano çalışmaları, duvar süsleri yapabilirsiniz. Duvar süsü kelebek yapımı eski modellerden ama modası hiç geçmeyecek örneklerden. Şimdi kasnak duvar süsü yapımı modellerinden çok beğeneceğiniz kolay çalışmanın yapılışına geçelim.

Kasnak Duvar Süsü Nasıl Yapılır?

Evinizi dekore etmek, duvarlarınızı süslemek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Birçok yerde kullandığımız püsküllerden duvar süsü yapıyoruz bugün. Gökkuşağı püskül çelenk, duvar süsü. Birçok yerde belki farklı versiyonlarını görmüş olabilirsiniz. Nasıl yapıldığını merak ediyor olabilirsiniz. Kapı süsünün yapımı ucuz ve kolay.

Kasnak Duvar Süsü Yapımı 9

Malzemelerimiz renkli ipler, kasnak, makas, karton. Kasnak olarak istediğiniz ölçüleri kullanabilirsiniz. Yine püsküller içinde. Püskülleri hangi boyda yapacağımıza karar verdikten sonra kartonu keselim. Etrafına ipi saralım ve püskülleri yapalım. Yaptığımız püskülleri resimlerde olduğu gibi kasnağın etrafına tutturalım.

Kasnak Duvar Süsü Yapımı

Kasnak Duvar Süsü Yapımı 1

Kasnak Duvar Süsü Yapımı 2

Kasnak Duvar Süsü Yapımı 3

Kasnak Duvar Süsü Yapımı 4

Kasnak Duvar Süsü Yapımı 5

Tüm kasnağın etrafını bu şekilde püsküllerle dolduruyoruz. Duvar süsünü tamamlıyoruz. Kasnak duvar süsü yapımı hazır.

Kasnak Duvar Süsü Yapımı 6

Kasnak Duvar Süsü Yapımı 7

Kasnak Duvar Süsü Yapımı 8

Kaynak : https://craftmyworld.com/diy-rainbow-tassel-wreath/

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler