Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

1 Saatte Duvar Süsü Nasıl Yapılır?

Çok kolay bir çalışma var sırada. 1 saatte duvar süsü naslı yapılır? Herkesin rahatlıkla yapabileceği bir proje. Kalan parça kumaşları değerlendirmek için güzel bir fikir. Benzer bir modeli daha önce kordon örgü ile yapmıştık. Örgü kapı süsü olarak tasarlamıştık. Kordon örgü modeli ile tasarımlarda kullanmıştık. Parça kumaşlarım var ne yapabilirim, penye iplerim arttı onlarla ne örebilirim, artan kumaşlardan ne yapılır gibi çok soru alıyoruz. İşte sizlere penye veya kumaşlarla yapacağınız çok güzel bir kendin yap projesi. Hazır çerçeveler üzerine yapabilirsiniz. Örgülerinizi süslemek için kullanabilirsiniz. Kartondan çerçeve yapımı hazırlayıp üzerine bu tarz süslemeler yapabilirsiniz. Çocuklarınızın isimlerini yazabilir, çiçekler yapabilirsiniz. Bu cümleyi belki birçok kez kuruyorumdur. Bu proje de çocuklarınızla birlikte yapabileceğiniz projelerden. Evde parça kumaşları değerlendirmek için birçok fikir üretebilirsiniz. İşte onlardan bir örnek.

Evde Duvar Süsü Yapımı

Bu güzel duvar süsünü yapmak oldukça kolay. Parça kumaşları kullanabilirsiniz. Kot pantolonları değerlendirmek için kesip ip haline getirip saç örgüleri örüp yapabilirsiniz. Penye iplerle yapılabilir. Birkaç renk penye ipi birleştirerek yapabilirsiniz mesela. Duvar süsleri için birçok geri dönüşüm malzemesi kullanabilirsiniz. 1 saatte duvar süsü nasıl yapılır malzemeler ile başlayalım. Parça kumaşlar kullanacağız şeritler halinde kesilmiş. Sıcak silikon kullanacağız. Ve çerçeve. Geriye hayal gücümüz kalıyor. Birçok tasarım yapabilirsiniz.

Kumaşları şeritler halinde kesiyoruz. Yapacağımız tasarıma göre boyutlarını belirleyebiliriz. Daha sonra saç örgüsü olarak örüyoruz. Ve çerçeveye sıcak silikon ile yapıştırarak yazımızı yazıyoruz.

1 Saatte Duvar Süsü Nasıl Yapılır?

1 Saatte Duvar Süsü Nasıl Yapılır? 1

1 Saatte Duvar Süsü Nasıl Yapılır? 2

1 Saatte Duvar Süsü Nasıl Yapılır? 3

Tüm adımlar bu kadar. Kolay ve güzel değil mi.

1 Saatte Duvar Süsü Nasıl Yapılır? 5

1 Saatte Duvar Süsü Nasıl Yapılır? 4

Kaynak : https://www.hometalk.com/9639885/how-to-use-fabric-scraps-for-a-cute-braided-fabric-sign

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler