Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yılbaşı Ağacı Yapımı Fikirleri

Sukulent ile yılbaşı ağacı yapımı, çam kozalaklarından yılbaşı ağacı yapımı, kumaşlardan, ağaç dallarından çam ağacı yapımı hazırladık. Sizlere çok güzel fikirler verecek ve ev dekorasyonunda kullanacağınız çok güzel kendin yap projeleri. 2020 yılının bitmesine sayılı günler kaldı. 2021 yılına sevdiklerimizden uzak evlerimizde gireceğiz. Yeni yılda birbirimize hediyeler verirdik. Okullarda öğrenciler kendi arasında çekiliş yapar ve hediyeler alırdı. Sofralar özenle hazırlanır, sevdiklerimize hediyeler hazırlanır, özenli yemekler hazırlanır. Yeni yıl masa düzenleme ve dekorasyon fikirleri sizlere masa düzeni hakkında fikir verebilir. Masa örtüleriniz, duvar süsleri, kumaş peçetelere kanaviçe işleme yeni yıl şablonları uygulamalarını yapabilirsiniz. Kırmızı, yeşil, beyaz, renkler, çam kozalakları, kuru dallar, çam ağaçları süslemelerde çok kullanılıyor. Kapı süsleri, kapı çelenkleri yaparız. Yılbaşı noel çelenkleri ve yapılışı çok güzel fikirlerle dolu bir galeriden oluşuyor. Kar taneleri ile süslemeler yapabilirsiniz. Yılbaşı ağacı yapımı fikirlerinden oluşan galerimizi inceleyelim. Çok güzel çalışmalar olduğunu görecek eviniz için hemen yapmaya başlayacaksınız.

Dekoratif Yılbaşı Ağacı Örnekleri

Çok güzel fikirlerden oluşan, çok güzel modellerden oluşan güzel bir galeri hazırladık. Galerinin en alt kısmında yine birkaç video ile yılbaşı ağacı yapımı fikirlerini bulabilirsiniz. Eviniz için yapabilirsiniz. Amigurumi, çeşitli örgü modellerini ördükten sonra fotoğraf çekimlerinde kullanabilirsiniz. Bir koni yapıyoruz ve üzerine sukulent bitkileri ile çam kozalakları ile çam ağaçları yapıyoruz. Doğal pamuk dalları, çam ağaçlarının dallarını, tohumlarını kullanarak dekoratif ağaçlarınızı yapabilirsiniz. Yılbaşı ağacı için birçok ürünü kullanabilirsiniz. Kuru ağaç dalları, hazır satılan yılbaşı süslerini kullanabilirsiniz. Kar taneleri, dekoratif düğmeler kullanabilirsiniz. Yıldızlar, geyikler kullanabilirsiniz. Noel babaya inanmasam da süslemelerinizde onları kullanabilirsiniz.

Yılbaşı Ağacı Yapımı Fikirleri 30

Yılbaşı Ağacı Yapımı Fikirleri 31

Yukarıda birçok fikirden kullanılabilecek malzemelerden bahsettik. Şimdi yılbaşı ağacı yapımı fikirlerini inceleyelim. Şahane fikirler var. Ben en çok sukulentler ile yapılan örnekleri beğendim.

 

Örnekleri incelediğimize göre şimdi birkaç çam ağacının nasıl yapıldığına bir bakalım.

Kaynak : https://www.housebeautiful.com/entertaining/holidays-celebrations/g22689851/diy-christmas-tree-alternatives/

www.simplemost.com/succulent-christmas-trees-are-stunning-trend/

www.apieceofrainbow.com/38-diy-christmas-tree-ideas/

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler