Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Lavanta Kesesi Modelleri

Lavanta kesesi modelleri arayanlar için birbirinden güzel lavanta kese modelleri hazırladık. Özel günlerinizde sevdiklerinize hatıra olarak verebileceğiniz çok şık lavanta keseleri. Nikah şekeri olarak hazırlayabilir verebilirsiniz. Baby showerlerde verebilirsiniz. Dolap içlerinde lavanta keselerini kullanabilirsiniz. Hoş kokusu ile sizleri rahatlatacaktır.

Lavanta kesesi malzemelerini büyük hobi marketlerde bulabilirsiniz. Evde kendiniz çok şık ve kolay bir şekilde lavanta kesesi yapımı ile uğraşabilir hoş modeller yapabilirsiniz. Yapacağınız modellerde sizlere fikir vermesi için tam 126 tane kese modeli hazırladık. Çuval bezinden yapabilirsiniz. Dantelden, tülden yapabilirsiniz. Çuval bezi ile danteli birleştirerek farklı ve şık lavanta kesesi yapabilirsiniz. Boncuklar, danteller, dekoratif objeler ile süsleyebilirsiniz. Etamin kumaştan yapıp üzerine lavanta deseni, düğün tarihi, isimler işleyebilirsiniz. Örgüde yapabilirsiniz. Tüm bu saydıklarımıza birbirinden güzel örnekler göreceksiniz.

Lavanta kesesi nasıl yapılır derseniz daha önce sizlerle model paylaşımında bulunmuştuk. Lavanta kesesi yapılışı yazılarımızı inceleyerek evde kolaylıkla kendi lavanta keselerinizi yapabilirsiniz. Hatta bu şık lavanta keseleri ile satış yapabilirsiniz. Yazının içeriğinde lavanta kesesi nasıl dikilir görebilirsiniz. Keçeden lavanta kesesi ve çuval bezinden lavanta kesesi yapımını görebilirsiniz. Yaptığınız ürünleri lavanta kesesi toptan alan yerlere satabilirsiniz.

Hadi el emeği olan güzel ve özenli bir şekilde hazırlanmış lavanta kesesi modellerini görelim.

2016 Lavanta Kesesi Modelleri

Kaynak : https://tr.pinterest.com/search/pins/?rs=ac&len=2&q=lavender%20pouch&etslf=6995&eq=lavender%20po&0=lavender%7Cautocomplete%7C2&1=pouch%7Cautocomplete%7C2

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler