Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Eski Deri Ceket Yenileme

Eski deri ceket yenileme ile ilgili sizlere güzel bir proje hazırladık. Eski kıyafetlerimizi, sürekli giydiğimiz kıyafetleri yenileyerek dönüştürebiliriz. Daha önce sizlere yenileme projelerinden, kendin yap projelerinden sıkça bahsettik. Mesela deri çanta süsleme örneği paylaşmıştık. Penye iple tişört süsleme örnekleri yapabilirsiniz. El nakışı modelleri ile, brezilya nakışı örnekleri ile, kurdele nakışı modelleri, düğmeler, boncuklarla çok güzel süslemeler, tişört süsleme örnekleri yapabilirsiniz. Pamuklu kumaşlarla, penyelerle süslemeler yapabilirsiniz. Çok güzel örneklerini, modellerini daha önce paylaştığımız örneklerde bulabilirsiniz.

Eski Deri Ceket Nasıl Boyanır?

Eski deri ceket yenileme modellerine mandala modellerinden güzel bir desen boyaması yapacağız. Çok zor bir çalışma değil. İlgi duyan herkes yapabilir. Kot ceketlerinizin üzerine, penye tişörtlerinizin üzerine de yapabilirsiniz. Çok güzel bir çalışma. Önce hangi deseni çizeceğinize karar vererek başlayabilirsiniz. Akrilik boyalar kullanabilirsiniz. Şimdi çıkan boyalar birçok farklı kumaşlar üzerine uygulamalar yapabilirsiniz.

Deseni hazırladıktan sonra kumaş üzerine, deri üzerine aktarma yapıyoruz.

Eski Deri Ceket Yenileme 1

Eski Deri Ceket Yenileme 9

Eski Deri Ceket Yenileme 3

Eski Deri Ceket Yenileme 2

Deseni aktardıktan sonra şekillendirmeye başlıyoruz.

Eski Deri Ceket Yenileme 5

Deseni şekillendirdikten sonra her zemine uygulanabilen boya ile boyamaya başlıyoruz. Mandana desenleri, dantel desenleri boyamaları yapabilirsiniz. Ceketlerinizin üzerine deforme varsa onları da kamufle etmiş olursunuz.

Eski Deri Ceket Yenileme 12

Eski Deri Ceket Yenileme

Ajandalarınızı, kumaşlarınızı, tişörtlerinizi bu yöntemle istediğiniz desenlerle süsleme yapabilirsiniz. Çok güzel bir çalışma. Eski deri ceket yenileme projesinden yola çıkarak birçok yenileme işlemlerinde kullanabilirsiniz.

Eski Deri Ceket Yenileme 11

Eski Deri Ceket Yenileme 8

Eski Deri Ceket Yenileme 7

Eski Deri Ceket Yenileme 6

Kaynak : https://www.livemaster.ru/topic/2624027-raspisyvaem-konturami-kozhanuyu-kurtku-ili-moroznye-uzory-ne-tolko-na-okne

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler