Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Çılgın Saç Partisi Okul Öncesi

Dersler yoğun bir tempo ile devam ederken çılgın saç partisi okul öncesi çocuklarla, ilkokul yaşlarında okullarda yapacağımız partiler biraz olsun ara verip rahatlamayı sağlayabilir. Arkadaşları ile öğretmenleri ile aralarındaki bağ daha da güçlenir. Özellikle pandemi sürecinde sıkılan çocuklar için bu tarz partiler iyi gelecektir. Pijama partileri, çılgın saç partileri düzenlenebilir o gün sadece eğlenceye ayrılabilir. Evde anne kız çılgın saç partileri yapabiliriz. Pandemi sürecinde uzun süre evlerde kaldık. Hala tam anlamıyla eski rahatlığımızla gezemez olduk. Evde geçirdiğimiz günleri çılgın saç partisi, pijama partisi gibi günler düzenleyerek geçirebiliriz. Eğlenceli olacaktır.

Çocukların saçlarını kalıcı boyalarla boyamayı çok doğru bulmuyorum. Ama tebeşir saç boyaları var, sprey saç boyaları var. Yıkandıklarında çıkan. O tarz boyalarla kız ve erkek çocuklarımızın saçlarına şekil verebiliriz. Hazırladığımız galeride erkek çocuklar ve kız çocuklar için çok güzel fikirler var. Mesela yapay çiçekleri kullanabiliriz. Örneğin çocuklarımızın oyuncaklarını saçlarına şekil vermede kullanabiliriz. Çocukların saçlarını denize benzetebilir, ormana benzetebilir kelebekler uçurabiliriz. Sevdikleri bir kahramana dönüştürebiliriz. Evdeki malzemeler az sonra paylaşacağımız çalışmalar için yeterli olacaktır. Şönil tellerle çılgın saçlar yapabiliriz.

Çılgın Saç Partisi Modelleri

Basit çocuk saç modellerini değişik aksesuarlarla, boyalarla çılgın hale getirebiliriz. Dümdüz bir saça oyuncak sabitleyebiliriz. Oynar gözler kullanabiliriz. Erkek çocuk saç kesim modellerine göre şekiller verip sörf yapan çocuklar modeli verebiliriz. Örneklerini birazdan inceleyeceğiz. Çocuk saçı örgü modelleri arasına barbie bebekler sıkıştırabilirsiniz. Örnekleri bu şekilde çoğaltabiliriz. Eğer sizin de aklınıza gelen fikirler varsa bizlerle paylaşabilirsiniz. Şimdi hep birlikte ilginç çılgın saç partisi okul öncesi çocuklar için hazırlanmış modelleri inceleyelim.

Resimleri inceledik. Son olarak çılgın saç partilerinde uygulayabileceğimiz saç modellerini videolu izleyelim.

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler