Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Okul Öncesi Babalar Günü Etkinlikleri

Babalarımız için evde yapacağınız harika etkinlikler hazırladık. Evde olan malzemelerle hayal gücümüzü kullanarak ve aşağıdaki çalışmaları inceleyerek babalarımıza en güzel hediyeleri yapabiliriz. Okul öncesi etkinlikleri olarak hazırladığımız çalışmalar her yaştan çocuğun hazırlayacağı modellerle dolu. Ağaç kütüklerine yapılmış çalışmalar, dondurma çubukları ile yapılmış çalışmalar var. Kartondan babalar günü hediyesi, kağıttan yapılan babalar günü hediyesi var. Kravat nasıl dikilir bahsetmiştik. Kağıtla yapılmış kravatlar, gömlekler var. İçine en güzel notları yazdığımız gömlekler. Babalarımızla en güzel fotoğraflarımızın olduğu çerçeveler, albümler var. Kartondan fotoğraf makinesi yapımı çok seveceğiniz örneklerden.

Okul öncesi babalar günü etkinlikleri kapsamında 2 güzel video hazırladık. Videodaki çalışmalardan gömlekli olanı kızımda babası için hazırladı. İçine notlar yazıp düzenledi. Diğer video ise evde anahtarlık yapımından oluşuyor. Parça kumaşlarla yapacağınız muhteşem bir model. Sonrasında ise güzel bir galeri hazırladık. Galeride de muhteşem örnekler var. Babalar günü etkinliği olarak yapabilirsiniz.

Okul Öncesi Babalar Günü Hediyesi

Boyamalardan, kağıt katlama etkinliklerinden oluşan şahane bir galeri. Galeriyi inceleyerek en sevdiğimiz babalarımız için böylece en güzel hediyeleri hazırlamış olacağız. Cam kavanozları değerlendirerek hediyeler hazırlayabiliriz. Tuvalet kağıdı rulolarından hediyeler hazırlayabiliriz. Bıyık figürlü, papyonlu, kravatlı figürler hazırlayabiliriz. El izinden, ayak izinden oluşan resimler, anahtarlıklar yapabiliriz.

Şimdi 2 güzel video izleyelim. Videoda kağıt katlama ile yapılmış muhteşem bir çalışma var. 2. video ise anahtarlık yapımından oluşuyor. Böylece 2 güzel çalışmanın yapılışını öğrenmiş olacağız.

Birçok modelden oluşan galeriyi inceleme zamanı geldi şimdi. Beğendiğimiz modelleri okul öncesi babalar günü etkinlikleri olarak yapabiliriz.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler