Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Evde Kardan Adam Nasıl Yapılır Video

Çocuklarınızla birlikte yapacağınız çok güzel bir etkinlik önerisi hazırladık. Birçok süslemede de kullanabilirsiniz. Kapı süsü modellerinde kullanabilirsiniz. Susuz kar küresi yapımında kullanabilirsiniz. Çoraptan kardan adam yapabilirsiniz. Biz bugün polardan kardan adam yapıyoruz. Kar yağınca , hava soğuksa, dışarı çıkılamıyorsa yapılacak en güzel etkinliklerden biri kardan adam yapımı okul öncesi etkinlikleri. Dışarı çıkılamayan günlerde yapılacak bir etkinlikte çoraptan oyuncak modelleri. Çoraptan oyuncak modelleri yapıp satış yapan birçok arkadaşımız var. Hediyelik fikirler arayanlar için de çok güzel bir fikir. Çocukları sevindirmek kadar güzel bir şey var mı. O an için elinizde polar kumaş yoksa kağıt tabaktan kardan adam da yapabilirsiniz.

Polar Kumaştan Kardan Adam Nasıl Yapılır?

Kardan Adam Nasıl Yapılır Video

Malzemelerimiz kırmızı, mavi, beyaz polar kumaş. Elyaf, iğne , iplik , yapıştırıcı , 2 adet siyah düğme. Malzemeler hazırsa kardan adam yapmaya başlayabiliriz. Sizde yaptığınız kardan adamları bizimle paylaşabilirsiniz. Satış yapmak isteyen arkadaşlar sitemize üye olarak hiç bir komisyon ücreti ödemeden el emeklerini kazanca dönüştürebilirler.

Videda kardan adam yapılışı ayrıntılı bir şekilde gösterilmekte. Takıldığınız bir yer olursa sorabilirsiniz. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler