Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Tuvalet Kağıdı Rulosu ile Yapılan Etkinlikler

Çocuklarımız için okul öncesi etkinleri hazırladık. Sevimli papağanlar. Tuvalet kağıdı rulosundan neler yapılır daha önce birkaç paylaşımımız olmuştuk. Duvar süsleri, lambalar yapmıştık. Çerçeveler hazırlamıştık. Bugün çocuklarımız için etkinlikler hazırladık. Çocuklarla keyifle yapacağınız, kaliteli vakit geçireceğiniz bir etkinlik. Çocuklar sesli oyuncakları da çok seviyorlar. Onlara geri dönüşüm projelerinden olan sesli oyuncaklar yapabilirsiniz. Konserve kutusundan müzik aleti yapımı hazırlamıştık. İnceleyerek yapabilirsiniz. Eminim kendi ellerinizden, sizin yaptığınız oyuncaklarla çocuklarınızın oynadığını görünce çok mutlu olacaksınız. Keçeden oyun evi battaniye yapımı da çocukların çok seveceği oyuncaklardan. Tuvalet kağıdı rulosundan oyuncak yapımı malzeme listesine geçelim.

Tuvalet Kağıdı Rulosundan Etkinlik Okul Öncesi

Çocuklar için papağan bileklik yapılışı hazırladık. Kolay, elimizde olan malzemelerle tuvalet kağıdı rulosu ile yapılan etkinlikleri çocuklarımızla birlikte yapabiliriz. Çok sevimli. Ellerinde taşıyacakları bir kuşları olacak. Bu projeyi çocukların sevdiği hayvanlara, kuşlara çevirebilirsiniz. Baykuşlar, tavşanlar, kedicikler, aslanlar, ayıcıklar yapabilirsiniz.

  • Tuvalet kağıdı rulosu
  • Fon karton veya el işi kağıdı
  • Renkli tüyler
  • Şönil
  • Makas
  • Yapıştırıcı

Malzemeler hazırsa başlayabiliriz. Tuvalet kağıdı rulosunun etrafını renkli karton ile saralım. Tüyler ile kuyrukları yapalım. Ve kuyruk olarak yapıştıralım ruloya. Yine tüylerden kanat yapalım. Rulo yanlarına delik açalım. Ve şönilleri bu kısımdan geçirelim.

Tuvalet Kağıdı Rulosu ile Yapılan Etkinlikler 1

Tuvalet Kağıdı Rulosu ile Yapılan Etkinlikler

Tuvalet Kağıdı Rulosu ile Yapılan Etkinlikler 6

Tuvalet Kağıdı Rulosu ile Yapılan Etkinlikler 4

Renk renk papağanlar, kuşlar sevimli hayvanlar yapabilirsiniz. Çocuklar çok sevecekler. Hayal güçlerini canlandıracak keyifle oynayacaklar. Bileklerine takacaklar ve oynayacaklar.

Tuvalet Kağıdı Rulosu ile Yapılan Etkinlikler 3

Tuvalet Kağıdı Rulosu ile Yapılan Etkinlikler 2

Tuvalet Kağıdı Rulosu ile Yapılan Etkinlikler 5

Kaynak : https://popgoesthepage.princeton.edu/tag/parrot/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler