Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Şönil Kelebek Yüzük Yapılışı

Kızım resimlere bakarak kendi yaptı. Şimdi renkli kanatları ile kendi elleri ile yaptığı şönil kelebek yüzük yapılışını çok severek kullanıyor. Hatta birkaç tane daha yaptı ve arkadaşlarına hediye etti. Sizde resimleri çocuklarınıza açabilirsiniz ve kendileri adımları takip ederek yapabilirler. Okul öncesi etkinlikleri olarak çocukların çok keyif alacağı bir çalışma olacak. Öğretmenler okullarda sınıf içi etkinlikleri olarak da hazırlayabilirler. Şönil etkinlikleri okul öncesi ve ilkokul çocukları ile birlikte yapılabilir. Kızım 2. sınıfa geçti. Yaparken çok keyif aldı. Çocuklarımızın keyif alacağı daha çok etkinliğimiz var. Mesela yumurta kolisinden yapılan çalışmaları da çok sevecek ve keyifle birlikte yapacaksınız. Özellikle pandemi günlerinde. Covit 19, corona virüs sebebi ile kısıtlı sürede dışarı çıktığımız bu günlerde bu tarz çalışmalar çocuklara terapi gibi gelecektir. Yine sizlerle kağıt bebek nasıl yapılır paylaşmıştık. Kızımla böyle bir çalışma yapmayı düşünüyorum. Hayal gücüne bırakarak kendi yapacağı bebekler, kediler tasarlamasını istiyorum. Sizde çocuklarınızla birlikte yapabilirsiniz. Hemen çocuklarımızın çok seveceği şönil sanat ektinliklerine başlayalım.

Şönilden Kelebek Yüzük Nasıl Yapılır?

Tek ihtiyacımız olan renkli şöniller. Kırtasiyelerde bulabilirsiniz. Renk renk, simli şöniller var. Daha sonra şönil kelebek yüzük yapılışı adımlarını takip ederek yüzüğü yapabilirsiniz. 3 farklı renkte şönil kullanacağız. 2 uzun bir kısa şönil. Daha sonra büyük şönillerle resimdeki adımladı takip ederek yüzüğü yapmaya başlayalım.

Şönil Kelebek Yüzük Yapılışı

Şönil Kelebek Yüzük Yapılışı 1

Şönil Kelebek Yüzük Yapılışı 2

Şönil Kelebek Yüzük Yapılışı 3

Şönil Kelebek Yüzük Yapılışı 4

Şönil Kelebek Yüzük Yapılışı 5

Şönil Kelebek Yüzük Yapılışı 6

Şönil Kelebek Yüzük Yapılışı 7

Şönil Kelebek Yüzük Yapılışı 8

Şönil Kelebek Yüzük Yapılışı 9

Şönil Kelebek Yüzük Yapılışı 10

Renk renk kelebeklerimiz hazır. Çocuklarımız arkadaşlarına da hediye edebilirler. Kendilerine de yapabilirler. Şahane oldu. Arkadaşlık yüzüğü diyebiliriz.

Şönil Kelebek Yüzük Yapılışı 13

Şönil Kelebek Yüzük Yapılışı 14

Şönil Kelebek Yüzük Yapılışı 15

Şönil Kelebek Yüzük Yapılışı 12

Şönil Kelebek Yüzük Yapılışı 11

Şönil Kelebek Yüzük Yapılışı 16

Kaynak : https://onelittleproject.com/pipe-cleaner-butterfly-rings/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler