Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Halkalı Havlu Kenarı Yapımı

Dantel modellerinden güzel havlu kenarı modelleri yapılışı ile devam ediyoruz. Halkalı havlu kenarı yapımı hazırladık. Çeyizlik havlu kenarı modelleri, dantel pike modelleri olarak örüp kullanabileceğiniz harika bir örnek. Ağır ve gösterişli modelleri seviyorsanız bu modeli kaçırmayın. Halkalı havlu kenarı anlatımlı model videoda yer almakta. Videodan takip ederek istediğiniz renklerde örebilirsiniz. Halkalı havlu kenarlarından nazar boncuklu model yapılışımız da var. Yeni nazar boncuklu havlu kenarından tarifin detaylarına ulaşabilirsiniz. Halkalı havlu kenarı örnekleri anlatımlı model çok şık, zarif, ağır örneklerden. Daha fazla anlatımlı model için örgü modelleri ve yapılışları için önceki içeriklerimizi inceleyebilirsiniz. Sarı güllerle yapılmış halkalı havlu kenarı yapımına geçelim.

Büyük Halkalı Havlu Kenarı

Pike olarak havlu kenarı olarak  kullanılabilecek çok güzel bir örnek. Halkalı havlu kenarı yapımını videolu olarak hazırladık. Videodan takip ederek çok rahat bir şekilde örebilirsiniz. Ağır bir model. Çok gösterişli çok şık. Her renkle harika duracak bir model. Havlu kenarında kullanılan çiçek ve yaprakları farklı örgü örnekleri ile birlikte de kullanabilirsiniz. Bebek örgülerini süslemek için yaprak ve çiçeği kullanabilirsiniz. Şalları süslemek için kullanabilirsiniz.

Halkalı Havlu Kenarı Yapımı

Model bittiğinde yukarıdaki gibi görünecek. Çok güzel değil mi. Halka havlu kenarı birleştirme, çiçeklerin – yaprakların yapılışı tüm detayları ile anlatılmakta.

Halkalı Havlu Kenarı Yapımı 2

Halkalı havlu kenarı yapımı için tek yapmamız gereken ipleri, tığı ve havluyu hazırlamak. Sonrasında videoyu izlemek. Videodan modeli çıkartıp örmek. Kendimiz için hediye olarak, satış için örülebilecek çok zarif bir örnek.

 

https://youtu.be/Yh1FUmIHUd8

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler