Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Söz Çikolatası Süsleme

Nişan çikolatası yapıyoruz. Söz çikolatası süsleme modellerinden bir örnek yapıyoruz. Bizden küçük bir örnek. Daha fazlası sizlerde. Hayal gücünüzü kullanarak sizde söz nişan çikolatası süsleme örnekleri yapabilirsiniz. Birazdan sizlerle yapılışını paylaşacağım çikolata süslemeyi kardeşim için hazırlamıştım. Keyifle hazırladığım çalışmalardan biri. Kardeşim için nişanında söz çikolatası hazırlamıştım. Kokulu taş modellerinden güzel bir hediyelik hazırlamıştım. Aynalı nişan tepsisi yapımı hazırlamıştım. Ve bu çalışmaları yaparken video çekmeye çalıştım. Umarım beğenirsiniz. Ben keyifle hazırladım bir görümce olarak bu modelleri. Gelinimiz de çok beğendi. Sizde ablanız, kardeşiniz, gelinleriniz için hazırlamak isterseniz videoları izlemeniz yeterli. Hobi dünyasına ait daha fazla paylaşım için mimuu.com ziyaret edebilirsiniz. Söz çikolatası süsleme modelini sadece söz veya nişan için düşünmeyin. Bebek mevlüdü çikolatası , bebek doğum çikolataları olarak da, kına gecelerinde de ve diğer özel günlerde de dağıtılıyor. Aradaki fark etiketin modeli. Şimdi söz çikolatası nasıl yapılır ona geçelim.

Söz Nişan Çikolatası Nasıl Yapılır?

Söz çikolatası süsleme için malzemeleri temin ettikten sonra süslemeye geçtim. Tül, inci, çikolata, etiket, yapay çiçekler ve metal kutu kullandım. Yapıştırmak için soğuk silikon. Kurdele ve boncuklu taşlar da kullandım. Metal kutu tercih etmemin nedeni ileride dilerse kutuyu kullanabilmesi için. Kutunun çeşitleri var. Kalp şeklinde, yuvarlak şekilde. Ben kare olanları tercih etmiştim.

Söz Çikolatası Süsleme 9

Söz Çikolatası Süsleme 8

Kutunun üzeri için istediğiniz desenlerde yapışkanlı etiket bastırabilirsiniz.

Söz Çikolatası Süsleme 11

Ve aynı desenlerde çikolatalar için de bastırıyoruz. Ben kendim yapıştırmıştım etiketleri. Yapışkanlı değildi. Yapışkanlı yaptırabilirsiniz.

Söz Çikolatası Süsleme 10

Bundan sonra artık süsleme kısmına geçiyoruz. Videoda nasıl yapıldığını görebilirsiniz.

Söz Çikolatası Süsleme 1

Tüllerle sarıp yapay çiçeklerle süsledik. İnciler kullandık. Ve ortaya çıkan sonuç. Şahane.

Söz Çikolatası Süsleme 2

Söz Çikolatası Süsleme 3

Söz Çikolatası Süsleme 4

Söz Çikolatası Süsleme 5

Tepsiler üzerine de çeşit çeşit çikolatalar yerleştirip tüllerle ve çiçeklerle süsleyebilirsiniz. Küçük bir örnek.

Söz Çikolatası Süsleme 6

Söz Çikolatası Süsleme 7

Ve söz çikolatası süslemenin tüm detaylarını videodan izleyelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler