Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Balon Süsleme Nasıl Yapılır?

Balon süsleme nasıl yapılır ? Kullanım alanları oldukça geniş olan balonlar açılışlarda, parti organizasyonlarında, doğum günlerinde ve tüm eğlence alanlarında kullanılmaktadır. Tüm ihtiyaçları isteğe göre kurumsal yada bireysel cevap verir. Balon tak ile bir yeri daha güzel ve çekici hale getirebilirsiniz. Partilerde, eğlence yerlerinde, açılışlarda ilk intiba çok önemlidir. Balonlarla yapılan süslemeler bu işi için gerçekten çok güzel görsel oluşturmaktadır.

Uzun balonlardan çeşitli şekiller , hayvanlar, bebekler, çizgi film karakterleri yapılıyor. Aslında hemen hemen her şey yapılıyor. Daha önceki yazımızda da sizlere birkaç balonla süsleme örneği göstermiştik. Balon süsleme örnekleri ile ilgili yazımızın devamı olarak bir galeri daha oluşturduk. Partilerde ve yapacağınız tüm organizasyonlarda sizlere fikir verecektir. Hepsi çok çok güzel ve ilgi çekici. Bu işle uğraşan arkadaşlar gerçekten bir sanatçı ve çok güzel bir iş yapıyorlar.

Süsleme yaparken uzun balonları şişiriyor ve farlı yerlerinden çevirerek, bükerek , düğümler atarak, farlı renkleri birbirine bağlayarak şekiller oluşturuyorsunuz.

Aşağıdaki videoda balonlarla gökkuşağı yapımını göreceksiniz.

Balon Süsleme Örnekleri

Balon süslemeleri ile sizlere tam 129 görsel hazırladık. Umarım hoşunuza gider.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler