Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

El Yapımı Kurdeleden Kolye

Kurdele nakışı modellerinden kolye modelleri yapılışı hazırladık. El yapımı broş modellerinde, el yapımı yüzük modellerinde kullanabilirsiniz. Rokoko kolye desenlerinden sizlere güllü bir model tarifi hazırladık. Kurdele nakışı modellerini farklı süsleme modellerinde de kullanabilirsiniz. Kurdele nakışı broş yapımı paylaşmıştık daha önce. Bu projedeki gülleri de kolye yapımında kullanabilirsiniz. Kurdeleden çanta modellerini süslemek için kullanabilirsiniz. Seccade modelleri kurdele nakışı örneklerinde, örgü süsleme sanatında kullanabilirsiniz. Şimdi el yapımı kurdeleden kolye, broş modellerinin yapılış detaylarına geçelim.

İşlemeli Kolye Nasıl Yapılır?

El yapımı kurleden kolyede renk renk güller hazırladık. Kum boncuk, boru boncuk ve incilerle kolyemizi de süslüyoruz. Sizde hayal gücünüzü kullanarak harika çalışmalar, kolyeler yapabilirsiniz. Satış için, hediyelik fikirler için oldukça iyi bir proje. Gülleri yapmak için dar saten kurdele kullanıyoruz. Kolye yapımına geçmeden önce isterseniz kurdele gül yapılışının detaylarını inceleyelim.

El Yapımı Kurdeleden Kolye 2

El Yapımı Kurdeleden Kolye 3

El Yapımı Kurdeleden Kolye 4

El Yapımı Kurdeleden Kolye 5

El Yapımı Kurdeleden Kolye 6

El Yapımı Kurdeleden Kolye 7

El Yapımı Kurdeleden Kolye 8

El Yapımı Kurdeleden Kolye 9

El Yapımı Kurdeleden Kolye 10

Gülün yapılışını adım adım resimlerle gördük. Bu gülleri istediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Kot çanta modellerini de süslemek için kullanabilirsiniz. Gülün yapılışını inceledikten sonra kolyeye nasıl dönüştüreceğiz. Nasıl çevireceğiz ondan bahsedelim. Kolay olduğunu göreceksiniz. Malzemeleri hazırlayıp resimleri incelemek yeterli bu çalışmayı yapmak için.

El Yapımı Kurdeleden Kolye 11

El Yapımı Kurdeleden Kolye 12

İstediğiniz sayıda güller ekleyebilirsiniz. Kurdeleden tohum işi yapımı yaparak tomurcuk güller yapabilirsiniz. Boncuklar, pullar ekleyebilirsiniz. Eminim sizin ellerinizden çıkan modeller çok güzel olacaktır. İşte kolyenin son hali.

El Yapımı Kurdeleden Kolye

El Yapımı Kurdeleden Kolye 1

Kaynak : https://handmade-paradise.ru/vyishivka-lentami-rozochek-dlya-miniatyurnoy-broshi/

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler