Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Betondan Bahçe Süsü Nasıl Yapılır?

Bahçelerimizde, balkonlarımızda kullanacağımız kendin yap çalışmaları hazırladık. Betondan bahçe süsü nasıl yapılır? Uğur böceği, kurbağa, bal kabağı, kirpi gibi çalışmalar yaparak ve onları boyayarak çok güzel süsler hazırlayabiliriz. 7 farklı güzel video ile çok güzel süslerin yapılışını öğreneceğiz. İlk videoda sadece 1 değil birkaç modelin anlatımını öğreneceğiz. Kirpi, gül, uğur böceği gibi çalışmaların yapılışını öğreneceğiz. Yaptığımız çalışmaları ise akrilik boyalar, sprey boyalarla süsleyebiliriz. Aynı çalışmalar boyut olarak bahçe için uygun olabilir. Ama balkon için kullanmak istediğimizde büyük olabilir. O yüzden aynı yöntemleri daha küçük çalışarak yapabilirsiniz.

Çimento kullanarak daha önce farklı çalışmalar hazırlamıştık. Betondan saksı yapımı, betondan sabunluk yapımı hazırlamıştık. Yine betondan kapı stoperi yaptığımız çalışmalar arasında. Betondan tabure de yapabilirsiniz. Bir diğer çalışmamız ise yine bahçelerimizde kullanacağımız bahçe yolları oldu. Bahçe yolu yapımı dekoratif yollar yapmak istiyorsanız inceleyebilirsiniz. Beton dışında araba lastiklerinden, paletlerden, kütüklerden de dekoratif çalışmalar yapabilirsiniz. Mesela araba lastiği ile bahçe dekorasyonu galerimizi, videoları inceleyebilirsiniz. Taşlarla yapılmış bahçe fikirleri de ilginizi çekecek projeler arasında. Peyzaj düzenleme fikirleri, eski ağaçları değerlendirme fikirlerini inceleyebilirsiniz. Son olarak hazırladığımız videolara geçelim ve betondan bahçe süsü nasıl yapılır öğrenelim.

Betondan Dekoratif Bahçe Süsleri Yapımı

7 farklı video ile bahçelerimizi için yapacağımız dekoratif süsler hazırladık. Bu süsleri yaparken ihtiyacımız olan malzemelerin başında çimento geliyor. Su, ten çoraplar, kullanılmayan kumaşlar, kürdanlar, karıştırmak için plastik kaplar gerekli olacak. Evde olan malzemelerle videolardan beğendiğiniz projeleri yapabilirsiniz.

Betondan Bahçe Süsü Nasıl Yapılır?

Yukarıdaki modelleri ve daha fazlasını aşağıdaki videolardan öğreneceğiz. O halde hemen anlatıma geçelim ve en güzel modelleri öğrenelim. Betondan bahçe süsü nasıl yapılır öğrenelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler