Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Doğal Pamuk Dalı Yapımı

Ev dekorasyonunda kullandığımız hayatımıza yeni giren doğal pamuk dalı yapımı aşamalarını hazırladık. Amigurumi ördüğünüzde sunumlarda kullanabilirsiniz. Dikiş diktiğinizde pamuklu kumaşlarınızın yanında dekor olarak kullanabilirsiniz. İç mekan dekorasyonunda kullanabilirsiniz. Ben hazır olarak almıştım. Bu şekilde yapıldığını aldıktan sonra öğrendim. Yoksa kendin yap projeleri olarak evde kendim yapmaya çalışırdım. Kurutulmuş pamuk dalı gerçeğinden ayırt etmek çok zor. Hobi dünyasına ait bu güzel paylaşım. Evde kendiniz çok kolay bir şekilde bu projeyi yapabilirsiniz. Sadece dekor olarak değil birçok yerde kullanabilirsiniz. Çerçeve süsleme modellerinde, hediye paketleme modellerinde ve daha birçok yerde kullanabilirsiniz. Doğal pamuk dalı yapımı ile yapılmış projeleri sizlere hazırladık. Çalışmalarınızda fikir verecektir.

Doğal Pamuk Dalı Nasıl Yapılır?

1 saatte tamamlayabileceğiniz bir proje. Dekoratif pamuk dalı için evlerde kullandığımız pamukları kullanıyoruz. Her evde olan bir malzeme. Sonra doğal tonlarda kağıt kullanıyoruz. Ve yapıştırmak için tutkal kullanıyoruz. Malzemeler etraftan kolayca bulunabilecek bir malzeme. Doğal pamuk dalı yapımının aşamalarını videolu olarak hazırladık. Hem büyük bir pamuk yapıyoruz. Hemde küçük pamuk dalları yapıyoruz.

Yapay pamuk dalı yapımı aşamaları kolay bir proje. Videoda bulunan adımları takip ederek rahatlıklı yapabilirsiniz. Kağıt yerine aynı renklerde kuru yapraklar kullanabilirsiniz.

Malzemelerimiz hazırsa bu güzel doğal pamuk dalı yapımının hem büyük olanının hemde küçük olanın yapılışını izleyelim.

Doğal Pamuk Dalı Yapımı 11

Doğal Pamuk Dalı Yapımı 8

Doğal Pamuk Dalı Yapımı 7

Doğal Pamuk Dalı Yapımı 5

Doğal Pamuk Dalı Yapımı 10

Çok güzel ve yapması keyifli bir çalışma. Tellerle kalın uzun tel parçasına sararak dal haline çevirebilirsiniz. Şimdi bu güzel pamuk dalları ile yapılmış çalışmaları görelim.

Kaynak : https://www.livemaster.ru/topic/2701613-kak-sdelat-korobochki-hlopka-iz-vaty-i-kraft-bumagi

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler