Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İpten Anahtarlık Yapımı

Çok güzel ve değişik bir model. Japonlara özgü bir model. İpten anahtarlık yapımı. Videolu anlatımlı olarak sizlerle anahtarlık yapılışını paylaşacağız. Anahtarlık modelleri ile ilgili farklı birçok paylaşımlarımız oldu. Örgüden, boncuklardan, keçelerden, geri dönüşüm malzemelerinden birçok anahtar yaptık. Mesela anahtar şeklinde anahtarlık yaptık. Ahşap anahtarlık yapılışından bu tarife ulaşabilirsiniz. Keçelerden keçe baykuş anahtarlık yapılışı paylaştık. Çok güzel bir modeldi. Ve adım adım fotoğraflarla yapılışını paylaştık. Mesela amigurumi baykuş anahtarlık tarifi de ilk yayınladığımız andan itibaren çok sevildi. Ve birçok kişi tarafından sevilerek örüldü. Daha fazla örgü modelleri ile veya değişik anahtarlık modellerinin tarifine mimuu.comdan ulaşabilirsiniz.

İpten Anahtarlık Nasıl Yapılır?

Ayçiçeği şeklinde çok güzel bir anahtarlık yapıyoruz. İğnelik modelleri olarak da kullanabilirsiniz. Yün keçe top üzerine iğneleri batırıyor daha sonra desenleri oluşturmaya başlıyoruz. Kendinizi geliştirerek yepyeni desenler yapabilir yeni desenler oluşturabilirsiniz. Nakış ipleri kullanabilirsiniz. İnce iplerle daha kolay çalışır ve daha güzel çalışmalar yapabilirsiniz.

İpten Anahtarlık Yapımı 2

Çok güzel görünüyor değil mi. Anahtarlık yapımı kolay projeler istiyorsanız aşağıdaki videolu izleyebilirsiniz. İp mandala yapar gibi.

Yün keçeden topun üzerine belli düzende iğneleri batırıyoruz. Daha sonra ipler ile güzel bir ayçiçeği işliyoruz. Çok güzel bir anahtarlığımız oluyor. Dilerseniz farklı desenleri de oluşturabilirsiniz. Şimdi yandan duruşunu ve çanta üzerine kullandığımızda nasıl durduğunu görelim.

İpten Anahtarlık Yapımı

İpten Anahtarlık Yapımı 1

Kaynak : https://handmade-paradise.ru/yaponskij-shar-temari-s-podsolnuhami/

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler