Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Makrome Telefon Askısı Yapılışı

Makrome modellerinden güzel bir çalışmayla devam ediyoruz. Telefonlarımıza, fotoğraf makinelerimize veya çantalarımıza çok yakışacak bir tarif hazırladık. Makrome telefon askısı yapılışı anlatımı hazırladık. Makrome çiçek yapımı ile saç örgülerini birleştirdik ve çok güzel askılar ördük. Eğer farklı askılıklar yapmak isterseniz daha önce hazırladığımız makrome askı yapımına göz atabilirsiniz. Kalın askılardan olduğu için çantalarınızda da kullanabilirsiniz. Wayuu çanta askısı nasıl yapılır paylaştığımız içerikler arasında. Telefon, çanta, fotoğraf makinesi askısı olarak da yapılabilir. Makrome telefon çantası yapımı da ilginizi çekecek projelerden. Kendimize çanta örüp içinde telefon, cüzdan taşıyabiliriz. Eğer telefonunuzu örgülerle süslemek isterseniz amigurumi telefon süsü örneklerine göz atabilirsiniz. Şimdi makrome telefon askısı yapılışını öğrenelim.

Makrome Telefon Askısı Nasıl Yapılır?

Sadece telefon askısı olarak değil çanta askısı veya fotoğraf makinesi askısı olarak da örüp kullanabiliriz. Makrome çiçeklerin ortasına nazar boncukları, ahşap boncuklar ekleyebiliriz. Klasik düğüm teknikleri ile yapılmış kolay bir model.

Makrome Telefon Askısı Yapılışı

Çok güzel görünüyor değil mi. Üstelik yapılışı da kolay. O halde hemen anlatıma geçelim. Makrome telefon askısı yapılışını öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler