Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Makrome Çiçek Çelengi Anahtarlık Yapılışı

Makrome anahtarlık modelleriyle devam ediyoruz. Sırada daha önce ördüğümüz makrome modellerinden kalan parça ipleri değerlendirme projesi var. Makrome çiçek çelengi anahtarlık yapılışı hazırladık. Renkli makrome iplerinizle, kalın örgü iplerinizle, penye iplerle yapacağınız çok hoş bir proje. Keyifle yapacağınız hediyelik fikirler olarak da düşüneceğiniz örneklerden. Benzer bir modelin yapılışını daha önce öğrenmiştik. Çiçek anahtarlık yapılışı. Uzun olarak örmüştük. Anlatımına makrome papatya anahtarlık yapılışından ulaşabilirsiniz. İkisini aynı anda örebilir bebek mevlitlerinde, kına gecelerinde, nikahlarda hediye olarak sevdiklerinize dağıtabilirsiniz. Makrome anahtarlık yapılışı ise klasik düğümlerden oluşuyor. Makrome öğrenmeye yeni başladığımızda bu iki düğümü mutlaka öğreniriz. Onlarsız olmaz. Makrome anahtarlık yapılışı ise flamingo desenli. Çok hoşunuza gidecek. İnce makrome ipleriyle örüyoruz. Son olarak ise nazar boncuklu bur projenin yapılışına değineceğiz. Anahtarlarını üzerine koyacağınız ev dekorasyonunuza çok yakışacak bir proje. Makrome nazar boncuğu anahtarlık nasıl yapılır? Detaylı anlatımını paylaşmıştık.

Makrome Çiçek Çelengi Anahtarlık Nasıl Yapılır?

Renk renk makrome ipleriyle en güzel anahtarlık modellerini örebilirsiniz. İplik uzunlukları 122 cm, 244cm, 61 cm olacak şekilde ayarlıyoruz.

Makrome Çiçek Çelengi Anahtarlık Yapılışı 2

Makrome Çiçek Çelengi Anahtarlık Yapılışı 1

Kullanılacak malzemeler, iplerin uzunlukları yukarıdaki gibi. Malzemeleri hazırladıktan sonra videoya geçelim. Son olarak anlatıma geçiyor nasıl örüldüğünü izliyoruz. Makrome çiçek çelengi anahtarlık yapılışı yayında. İyi seyirler.

Makrome Çiçek Çelengi Anahtarlık Yapılışı

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler