Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Makromeden Supla Yapımı

Makromeden supla modeli yapımı var sırada. Çok hoş bir model. Makrome runner modelleri, makrome paspas modelleri olarak da örebilirsiniz. Tur sayısı ayarlanarak makrome bardak altlığı olarak da örülebilir. Makromeden amerikan servis modelleri için renkli ipleri de kullanabilirsiniz. Makrome modelleri ev dekorasyonunda çok şık duruyor. Ağaç dalına makrome çok şık duruyor. Duvarlarımızı süslüyor. Makrome düğüm çeşitleri ile çeşitli örgüler, modeller yapabilirsiniz. Makrome runner nasıl yapılır paylaştığımız çalışmalar arasında. Ev dekorasyonunuz için hediyelik fikirler için yapabilirsiniz. Evlenen bir yakınınıza, arkadaşınıza yaptığınız el emeği göz nuru ürünlerden daha güzel hediye ne olabilir. Makrome ipi amerikan servis için anlatıma geçiyoruz.

Pamuklu Makrome İpten Supla Nasıl Yapılır?

Makromeden supla yapımı hazırladık. 2,5 mm 3 mm iplerle örülüyor genelde. Makrome dışında örgü ördüğümüz amigurumi ördüğümüz ipler de kullanılabilir. Yeterli kalınlıkta ise supla yapımı için kullanabiliriz. Renkli iplerle de çok güzel oluyor. Sofra düzeninde, masa düzeninizde çok güzel duracak. Çeyizlik için de yapılabilir. Satış için de harika bir model. Klasik düğüm tekniği ile yapılıyor. Makrome öğrenmek istediğimiz zaman ilk yapacağımız düğümlerden. Makrome ipinden amerikan servis yapımı için sizde sevdiğiniz düğüm çeşitlerini kullanabilirsiniz. Kenarımda püskülleri tarayarak görselliği arttırabilirsiniz.

Şimdi öreceğiniz model için pamuklu makrome ipimizi 2,5 metre uzunluğunda kesiyoruz. Sağ tarafta 1, 5 metre diğer tarafta 1 metre olacak şekilde ayarlıyoruz. Daha sonra ipi aşağıdaki gibi halka haline getiriyoruz.

Makromeden Supla Yapımı 1

Halkanın üzerine 2 metre uzunluğunda 5 ip takıyoruz. Daha sonra videodaki gibi örmeye devam ediyoruz. Modelimizin bittiğinde nasıl göründüğüne bakalım önce. Daha sonra hemen yapılış videosunu izleyelim.

Makromeden Supla Yapımı

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler