Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kedi Kıyafetleri Örgü Modelleri Yapılışı

Sevimli dostlarımız için harika bir örgü modelleri yapılışı hazırladık. Şapka örüyoruz. Çilek desenli. Sevimli dostlarımız için daha önce de çalışmalar yapmıştık. Evler yapmıştık. Yataklar yapmıştık. Mesela kartondan kedi evi nasıl yapılır ayrıntılı bir şekilde resimlerle yapılışını paylaşmıştık. Evde köpek tasma yapımı hazırladık. Daha kısa örerek kedileriniz için de yapabilirsiniz. Paracord ile yaptığımız bir çalışmaydı. Kediler iplerle, yünlerle oynamayı çok severler. Kediler için oyuncak yapabilirsiniz. Kedi oyuncakları el yapımı olarak hazırlayabilirsiniz. Kedi kıyafetleri örgü modelleri yapılışı sayılarını kullanarak farklı tasarımlar da yapabilirsiniz. Şimdi detaylı yapılışına geçiyoruz. Kedi kıyafetleri örgü şapka örmeye hazır mısınız.

Örgü Kedi Şapkası Nasıl Yapılır?

Tığ işi biliyor ve daha önce sık iğne örmüş iseniz rahatlıkla şapkayı yapabilirsiniz. Çilek desenli çok sevimli bir şapka. Baş çevresi 28 cm. Pamuklu iplik ve 2 mm tığ ile örülmüş. Siz elinizde olan ipleri de kullanabilirsiniz. Amigurumi örmeye benziyor. Baş çevresi 28 cmdi. 66 zincir çekiyor ve aşağıdaki şemayı örüyoruz.

Kedi Kıyafetleri Örgü Modelleri Yapılışı 7

Daire zincir, uzun çizgi trabzan, x sık iğne, ters V eksiltme, V ise artırma anlamına geliyor. Şimdi çilek kısmı ve çilek yaprak şemasını önceleyelim.

Kedi Kıyafetleri Örgü Modelleri Yapılışı 1

Şapkamız bittiğinde çilek üzerine boncuk dikiyoruz. Ve aşağıdaki gibi görünecek.

Kedi Kıyafetleri Örgü Modelleri Yapılışı 2

Şimdi kedi kıyafetleri örgü modelleri yapılışı bittiğinde ve kedimize giydirdiğimizde nasıl duracak ona bakalım. Çok sevimli oldu. Çok beğeneceksiniz. Hemen örmeye başlayabilirsiniz.

Kedi Kıyafetleri Örgü Modelleri Yapılışı 8

Kedi Kıyafetleri Örgü Modelleri Yapılışı 3

Kedi Kıyafetleri Örgü Modelleri Yapılışı 4

Kedi Kıyafetleri Örgü Modelleri Yapılışı 6

Kedi Kıyafetleri Örgü Modelleri Yapılışı

Kedi Kıyafetleri Örgü Modelleri Yapılışı 5

Kaynak : https://www.bianzhihui.com/t/8528

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler