Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Evde Köpek Tasma Yapımı

Sevimli dostlarımız için harika bir çalışma hazırladık. Adım adım evde köpek tasma yapımı aşamalarını fotoğraflı olarak hazırladık. Keyifle köpekleriniz için örebilirsiniz. Çok güzel bir model paracord bileklik modelleri olarak, örgü kemer modelleri olarak, örgü çanta askısı olarak da kullanabileceğiniz modellerden. Bileklik olarak örüp sevdiklerinize hediye de edebilirsiniz. Kendiniz de kullanabilirsiniz. Sevimli dostlarımız için yaptığımız diğer çalışmalardan bahsedelim. Kedilerimiz için kedi evi ve oyuncak yapmıştık. Bu çalışmaların nasıl yapıldığını merak ediyorsanız kedi oyuncakları el yapımı ve gazeteden kedi evi yazılarımızı inceleyebilirsiniz. Penye ipten köpek ve kediler için yatak yapımı hazırlamıştık. Yine dostlarımız için bu güzel evlerden de örebilirsiniz. Şimdi tasamamızın aşamalarına geçelim.

Örgü Köpek Tasması Yapımı

Paracord iplerini, makrome ipleri veya kordon ipleri hazırladıktan sonra evde köpek tasma yapımına geçebilirsiniz. Maalesef ip ölçüleri hakkında bir bilgi yok. Siz uzunluğunu kendiniz ayarlayabilirsiniz. Kedileriniz için köpekleriniz için ip tasma yapımı hazırlayabilirsiniz. Nasıl yapıldığını fotoğraflarla hazırladık. Büyük tasma çalışmasına geçmeden önce farklı iplerle küçük bir çalışma yapabilirsiniz. Daha sonra tasma olarak örebilirsiniz. Elinizde olan iplerle örmeyi deneyip daha sonra tasmaya geçebilirsiniz. Ördüğünüz diğer çalışmayı da bileklik olarak kullanabilirsiniz. Veya farklı bir çalışmada.

Şimdi boyun tasması yapımını aşamalarını inceleyelim.

Yapılış aşamalarını gördük. Bittiğinde çok güzel bir model oluyor. Sizde sevimli dostlarınız için bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz.

Evde Köpek Tasma Yapımı 32

Evde Köpek Tasma Yapımı 33

Evde Köpek Tasma Yapımı 34

Evde Köpek Tasma Yapımı 35

Kaynak : http://blog.swiss-paracord.ch/monas-big-schoko-love/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler