Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

1 Saatte Bayramlık Çanta Nasıl Örülür?

Kız çocuklarının bayılacağı bir proje ile geldik. 1 saatte bayramlık çanta nasıl örülür? Detaylarıyla öğreneceğiz. Bu güzel örgü çanta modellerini sadece bayramda değil her zaman kullanacaklar. Düz çantalar örüp üzerini çocuklarımızın sevdiği örgü aplike modelleriyle süslemeler yapabilirsiniz. Çantanın boyutlarını ayarlayarak bebekler için çocuklar için örebilirsiniz. Tığ işi çanta modellerinin kolayca tur sayılarını artırarak boyutlarını ayarlayabilirsiniz.

Bu paragrafta daha önce çocuklar için ördüğümüz örgü çanta modellerinden bahsedelim. Çocuklarımıza örgü sırt çantaları, kardan adamlı çantalar, kapkekli çantalar hazırladık. Mesela püsküllü dantel çanta yapılışı videolu anlatımlı olarak hazırlamıştık. Kendiniz içinde örebilirsiniz. Tavus kuşu çanta yapılışı ilk paylaştığımız modeller arasında. Çok beğendiğim renkli çantalardan. Örgü miki çanta yapılışı yine kızların çok seveceği modellerden. Erkek çocukları için de paylaştığımız çok güzel çanta yapılışları var. Önceki içeriklerden hepsine ulaşabilirsiniz. Şimdi 1 saatte bayramlık çanta nasıl örülür öğrenelim.

Bebekler İçin Kolay Çanta Yapılışı

Bebekler için oldukça sevimli çanta yapılışı hazırladık. Çantayı 1 saatte öreceğiz. Üzerini örgü çiçeklerle, örgü güllerle, örgü dondurmalarla çeşit çeşit aplikelerle, renkli boncuklarla süsleyerek hazırlayacağız. Bu çantada dondurma kullanıyoruz. Tam yaza uygun yazlık çanta modellerinden diyebiliriz. Çantanın üzerini amigurumi çilekler, amigurumi kirazlarla da süsleyebilirsiniz. Eminim çok güzel olacaktır. Yine aynı tekniği kağıt ip çanta modelleri, hasır ip çanta modelleri olarak da örebilirsiniz.

1 Saatte Bayramlık Çanta Nasıl Örülür?

Çantamız çok sevimli görünüyor. O halde hemen videoya geçelim ve 1 saatte bayramlık çanta nasıl örülür öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler