Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kolay Örgü Saç Bandı

Saç örgü modeli ile yaptığımız kolay ve şık saç bandı yapılışı hazırladık. Kolay örgü saç bandı yapılışını artık iplerinizi değerlendirmek için örebilirsiniz. Hırka modellerinden kalan ipleriniz varsa değerlendirmek için saç bandı yapımı örebilirsiniz. Kendinize kızlarınıza örebilirsiniz. Hediyelik fikirler için de örülebilir. Sevdiklerinize özel günlerinde hediye edebilirsiniz. Eminim çok beğeneceklerdir. Ömürlük hediye olacaktır. Örgü saç bandı modelleri ve yapılışlarının üzerini dilerseniz örgü çiçek modelleri, incilerle süsleyebilirsiniz. Düz örgüler örüp üzerine süslemeler yaptığınızda da çok güzel duruyor saç bantları. Bebek saç bandı yapımı anlatımlı model böyle inci ve fiyonkla süslediğimiz bir model. Daha fazla model için her zaman olduğu gibi mimuu.com ziyaret edebilirsiniz.

Şaç Bandı Nasıl Örülür?

Kenar kısımlarında haraşo örgü modeli kullandığımız orta kısımlara ise saç örgü eklediğimiz kolay ve hoş bir model. Renk renk saç bantları örebilirsiniz. Kolay örgü saç bandı modeli için Y burgu örgü modeli, saç örgü modeli, burgu örgü modeli örebilirsiniz. Şiş örgü ile beğendiğiniz tüm örnekleri saç bandında kullanabilirsiniz. Sizlere kolay örgü saç bandı için kullanacağımız örneğin şemasını verelim.

Kolay Örgü Saç Bandı 2

Sağ ve sol kenarda 4 er ilmek haraşo örgü modeli örüyoruz. Ortada saç örgü. Saç örgünün ortada kullandığımız bandı kordon örgü modeli ile örebilirsiniz. Aşağıda sizlere kordon örgü modelinin yapılışını videolu olarak hazırladık. Ve yine saç örgü modellerinden 3lü saç örgüsü nasıl yapılır videolu anlatımını bulabilirsiniz. Bu örneği de saç bandında kullanabilirsiniz.

Kolay Örgü Saç Bandı

Kolay Örgü Saç Bandı 1

Saç örgü modellemizide y burgu ve saç örgülü örneği gördük. Kordon örgü ve 3lü burgu nasıl yapılıyor inceleyelim.

Kaynak : https://www.bianzhihui.com/t/8139/zhifa

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler