Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Şişle Mimoza Örneği Yapılışı

Şiş örgü örneklerinden çok güzel bir modelin yapılışıyla devam ediyoruz. Ağır örneklerden. Çok şık duruyor. Örgü yelek modellerinde veya çeşit çeşit örgülerde kullanacağımız bir model. Örgü şallar yapabiliriz. Örgü hırkalar, örgü kazaklar örebiliriz. Örgü boyunluk modelleri örebiliriz. Örgü şapkalar boyunlukla takım olunca çok güzel olacaktır. Adım adım nasıl örüldüğünü öğrenecek daha sonra istediğimiz modelin yapılışında kullanacağız. Şişle mimoza örneği yapılışına geçmeden önce daha önce ördüğümüz şiş örgü modellerinden bahsedelim.

Bu paragrafta daha önce ördüğümüz örneklerden bahsedeceğiz. Şişle örülmüş ve yine birçok tasarımda modelin örülüşünde kullanılacak örneklerden. Mesela şişle yapraklı yeni örgü modeli yapılışı muhteşem bir model. Bebek örgüleri dahil birçok modelde kullanılabilir. Düz örgülerle birleştirerek kolda desen uygulaması yaparak hırka örebilirsiniz. Çok şık olur. Kolay iki şiş örgü modeli kazaklarda çok şık duruyor. 3 boyutlu örgü modellerinden modeller tasarlamak isterseniz 3d kolay şiş örgü modeli yapılışına göz atabilirsiniz. Şimdi şişle mimoza örneği yapılışını öğrenelim.

Mimoza Modeli Nasıl Örülür?

Kabartmalı örgü modellerinden. 3 boyutlu örgü modellerinden. Tek renk örülen ve birçok modele yakışacak en güzel örgülerden biri. Birazdan Türkçe anlatımıyla adım adım nasıl örüldüğünü öğreneceğiz. Öncesinde modelin nasıl durduğunu inceleyelim.

Şişle Mimoza Örneği Yapılışı 1

Şişle Mimoza Örneği Yapılışı 2

Çok güzel görünüyor değil mi. O halde hemen anlatıma geçelim. Baştan sona yapılışıyla şişle mimoza örneği yapılışını öğrenelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler